Language switcher

Sa oled siin

Riigi Infosüsteemi Amet (RIA)

Pärnu maantee 139a, 15169 Tallinn

 

Tööaeg: E–N 8.15–17.00 ja R 8.30–16.00

 

Vastuvõtule registreerimine: 663 0200ria@ria.ee

  • Reg-kood:70006317
  • TP kood:012001
  • KMKR nr:EE100829000
Kaart: Riigi Infosüsteemi Amet, Pärnu mnt 139a, Tallinn
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
RIA kontorihoone
Kliki pildil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Juhtkond

Nimi Amet Telefon E-post
Andrus Kaarelson peadirektori asetäitja riigi infosüsteemi alal peadirektori ülesannetes 6630232 andrus.kaarelson@ria.ee
Uku Särekanno peadirektori asetäitja küberturvalisuse alal 6668811 uku.sarekanno@ria.ee
Ly Sari peadirektori asetäitja administratiivjuhtimise alal 6668879 ly.sari@ria.ee
Piret Urb rahvusvaheliste suhete juht 6668810 piret.urb@ria.ee
Urve Pastarus kvaliteedijuht 6668814 urve.pastarus@ria.ee
Kristiina Laanest õigusnõunik kristiina.laanest@ria.ee

Administratiivteenistus

Nimi Amet Telefon E-post
Ly Sari peadirektori asetäitja administratiivjuhtimise alal, administratiivteenistuse juht 6668879 ly.sari@ria.ee
Kätlin Pirk juhiabi 6668818 katlin.pirk@ria.ee
Kristel Kaasik dokumendihalduse peaspetsialist 6630209 kristel.kaasik@ria.ee
Jaana Taniberg personalijuht 6630202 jaana.taniberg@ria.ee
Kristiina Traumann personalispetsialist 6630203 kristiina.traumann@ria.ee
Tiia Uibooss finantsjuht 6630210 tiia.uibooss@ria.ee
Kairi Tammik hankejuht 6630237 kairi.tammik@ria.ee
Betti-Liisa Joakit hankejurist 6630206 betti-liisa.joakit@ria.ee
Kaja Vaarend hankespetsialist 6668858 kaja.vaarend@ria.ee
Piret Aro toetusskeemi juht 6630298 piret.aro@ria.ee
Airi Aljas toetusskeemi projektijuht 6630295 airi.aljas@ria.ee
Marilin Rosenberg toetusskeemi projektijuht 6668890 marilin.rosenberg@ria.ee
Ülle Kroon toetusskeemi projektijuht 6630257 ulle.kroon@ria.ee
Signe Habakukk toetusskeemi projektijuht 666 8897 signe.habakukk@ria.ee

Kommunikatsiooniosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Helen Uldrich osakonnajuhataja 6630233; 5165258 helen.uldrich@ria.ee
Kati Tamm kommunikatsioonispetsialist 6630231; 5225735 kati.tamm@ria.ee
Maris Valdmets pressiesindaja 6630256 maris.valdmets@ria.ee

Infoturbe osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Ragnar Pirk osakonnajuhataja 6630244 ragnar.pirk@ria.ee

Struktuuritoetuse osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Jaak Liivik osakonnajuhataja 6630215 jaak.liivik@ria.ee
Katrin Kivi struktuuritoetuse peaspetsialist 6630292 katrin.kivi@ria.ee
Eve Kiidemaa struktuuritoetuse peaspetsialist 6630291 eve.kiidemaa@ria.ee
Inga Vähi struktuuritoetuse peaspetsialist 6630205 inga.vahi@ria.ee
Helina Aunapuu struktuuritoetuse peaspetsialist 6630267 helina.aunapuu@ria.ee
Paavo Kirsi struktuuritoetuse peaspetsialist 6668817 paavo.kirsi@ria.ee

Eriprojektide osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Andrus Kroon osakonnajuhataja 6668855 andrus.kroon@ria.ee

Riigi infosüsteemi teenistus

Nimi Amet Telefon E-post
Andrus Kaarelson peadirektori asetäitja riigi infosüsteemi alal, riigi infosüsteemi teenistuse juht 6630232 andrus.kaarelson@ria.ee

Andmevahetuse osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Joonas Heiter osakonnajuhataja 6630234 joonas.heiter@ria.ee
Eero Vegmann infoanalüütik 6630282 eero.vegmann@ria.ee
Vitali Stupin arhitekt 6630207 vitali.stupin@ria.ee
Jürgen Šuvalov tootejuht 6630230 jurgen.suvalov@ria.ee
Toomas Mölder tootejuht 6668822 toomas.molder@ria.ee
Karl Talumäe teenusehaldur 6630230 karl.talumae@ria.ee
Jan Raik teenusehaldur 6630230 jan.raik@ria.ee
Taavi Meinberg teenusehaldur 6630230 taavi.meinberg@ria.ee
Riho Kerge tootejuht riho.kerge@ria.ee
Sander Randorg tootejuht 6630270 sander.randorg@ria.ee
Janno Lepind teenusehaldur 6630230 janno.lepind@ria.ee
Kristjan Kruus teenusehaldur 6630230 kristjan.kruus@ria.ee

Elektroonilise identiteedi osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Margus Arm osakonnajuhataja 6630293 margus.arm@ria.ee
Mark Erlich nõunik 6630294 mark.erlich@ria.ee
Fred Endrekson analüütik fred.endrekson@ria.ee
Andrei Kargin tootejuht 6630261 andrei.kargin@ria.ee
Tõnis Reimo tootejuht tonis.reimo@ria.ee
Helen Raamat tootejuht 6630269 helen.raamat@ria.ee
Ian Mario Naska projektijuht 6630286 ianmario.naska@ria.ee
Piret Elm projektijuht 6630263 piret.elm@ria.ee
Annika Kluge projektijuht annika.kluge@ria.ee
Maiu Nagel projektijuht maiu.nagel@ria.ee
Markus Kullerkup teenusehaldur 6630230 markus.kullerkup@ria.ee
Kristel Merilain teenusehaldur 6630230 kristel.merilain@ria.ee

Riigiportaali osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Raimo Reiman osakonnajuhataja raimo.reiman@ria.ee
Rainer Türner arhitekt 6668876 rainer.turner@ria.ee
Mari Joamets tootejuht 6668828 mari.joamets@ria.ee
Martin Sildever teenusehaldur 6630230 martin.sildever@ria.ee
Anneli Asser teenusehaldur 6630230 anneli.asser@ria.ee
Eda Allikmaa toimetaja 6630262 eda.allikmaa@ria.ee
Katrin Ringo toimetaja 6668839 katrin.ringo@ria.ee

Riigivõrgu osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Kaido Plovits osakonnajuhataja kaido.plovits@ria.ee
Ave Aun kliendihaldur 6630214 ave.aun@ria.ee
Vivian Nõgisto monitooringu administraator 6630222 vivian.nogisto@ria.ee

Teeninduse ja protsesside arenduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Kaupo Laagriküll osakonnajuhataja 6630274 kaupo.laagrikull@ria.ee
Martin Liebicht protsessijuht 6630265 martin.liebicht@ria.ee
Kadri Laks protsessijuht 6630258 kadri.laks@ria.ee
Valter Jakovlev tootejuht valter.jakovlev@ria.ee
Aires Padar teenindusjuht aires.padar@ria.ee
Triin Ollema kasutajatoe spetsialist 6630230 help@ria.ee
Miikael Orav kasutajatoe spetsialist 6630230 help@ria.ee
Arnold Tuzis kasutajatoe IT spetsialist 6630230 help@ria.ee

Tehnoloogia osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Tarmo Hanga osakonnajuhataja 6630219 tarmo.hanga@ria.ee

Küberturvalisuse teenistus

Nimi Amet Telefon E-post
Uku Särekanno peadirektori asetäitja küberturvalisuse alal, küberturvalisuse teenistuse juht 6668811 uku.sarekanno@ria.ee

Analüüsi- ja poliitika osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Hannes Krause osakonnajuhataja hannes.krause@ria.ee

Infoturbe meetmete arendamise ja järelevalve osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Ilmar Toom osakonnajuhataja ilmar.toom@ria.ee

Intsidentide käsitlemise osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Tõnu Tammer osakonnajuhataja 6630243 tonu.tammer@ria.ee

Kriitilise informatsiooni infrastruktuuri kaitse osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Ragnar Õun osakonnajuhataja 6668846 ragnar.oun@ria.ee