Language switcher

Sa oled siin

Struktuuritoetuse taotlemine avalike teenuste analüüside tegemiseks on muutunud

26. juunist 2018 muutusid jooksva vooru „Avalike teenuste arendamise eel-, äri- ja kasutatavuse analüüside läbiviimine" tingimused. Nii vooru kogumaht kui projekti maksimaalne eelarve on nüüd kaks korda suuremad. Lisaks laienes nende ring, kes võivad toetust taotleda.

Taotlusvooru kogumaht on 5 000 000€ ja projekti maksimaalne eelarve võib olla 100 000€. Analüüside tegemiseks saavad aga toetust taotleda ka need mittetulundusühingud ja sihtasutused, kes pakuvad otsest avalikku teenust.

Täpsustati ka taotlusvooru eesmärki ning toetuse taotlusele tuleb edaspidi lisada projekti lühikokkuvõttega tabel.

Taotlusvooru eesmärk on aidata avalike teenuste osutajatel analüüsida probleeme ning leida neile lahendusi prototüübi või muu visuaali näol. Analüüsimise, prototüüpimise ja visualiseerimise eesmärk on leida parim võimalik lahendus, et parandada avalike teenuste kättesaadavust, tõsta nende kvaliteeti ja kasutajakesksust võimalikult nutikalt ja tõhusalt.

Toetuse taotlemise täpsem info

Veel uudiseid samal teemal

23.05.2019

Struktuuritoetuste taotluste vastuvõtt kolme jooksvasse vooru lõppeb 23. juunil

Kuni 23. juunini 2019 võtab RIA vastu struktuuritoetuse taotlusi jooksvasse taotlusvooru „Avaandmete ja andmeanalüüsi kasutuselevõtu edendamine“, "E-residentidele suunatud avalike teenuste kaasajastamine" ja „Sotsiaalkaitse avalike teenuste kaasajastamine“.

16.05.2019

Lõppes taotluste vastuvõtt REGREL projekti jooksvasse vooru

16.05.2019 – Jooksva taotlusvooru „Registripõhine statistika tootmiseks vajalike teenuste kaasajastamine“ esitatud toetuse taotluste maht on saavutanud vooru jaoks eraldatud piirmäära 2,8 miljonit eurot ning seetõttu on taotluste vastuvõtt taotlusvooru lõpetatud.