Language switcher

Sa oled siin

Osale uuringus ja anna tagasisidet e-teenustele!

Riigi infosüsteemi amet (RIA) kutsub osalema uuringus, et koguda tagasisidet riiklike e-teenuste ja nende kasutamise mugavuse kohta nutiseadmes.

Tagasisidet riiklike e-teenuste ja nende kasutamise kohta saab anda 13. aprillini, vastates veebiküsimustikule aadressil https://vasta.ria.ee/tagasiside. Küsimustik on anonüümne ning vastamine võtab aega kuni kümme minutit. 

„Meie soov on kaasata uuringusse võimalikult palju erineva profiiliga inimesi, et saaksime ülevaate, millised on kasutamiskogemused ja ootused riiklike e-teenuste suhtes. Eesmärk on viia e-riik inimestele veelgi lähemale ning hõlbustada teenuseid ja protsesse selliselt, et riigi teenuste kasutamine toimuks sujuvalt ja kiiresti,“ ütles riigiportaali eesti.ee juht Kaisi Udumäe.

Veebiküsitlus on üks osa riikliku mobiilirakenduse analüüsi ja prototüübi loomise projektist ning vastanutel on võimalus hiljem osaleda e-riigi arendamise töötubades.

Seiko Kuik
RIA pressiesindaja

Veel uudiseid samal teemal

07.04.2021

RIA küberturvalisuse aastaraamat võtab kokku mõjukamad juhtumid küberruumis

07.04.2021 – Riigi infosüsteemi amet (RIA) kirjutab värskes küberturvalisuse aastaraamatus möödunud aasta rekordarv õngitsustest, ummistusrünnakutest, Emotet pahavarast ja ministeeriumeid tabanud küberrünnakutest. Intsidentide kõrval saab lugeda COVID-19 mõjust Eesti küberruumile, RIA suuremast rollist valimistel ning tutvuda uue Eesti infoturbestandardiga ja olulisemate arengutega rahvusvahelises küberkoostöös. Aastaraamatuga saab tutvuda RIA kodulehel (PDF).

31.03.2021

Elanike riiklik postkast eesti.ee suunati automaatselt edasi

31.03.2021 – Riigi infosüsteemi amet suunas riigiportaalis eesti.ee asuva riikliku postkasti elanike rahvastikuregistris märgitud e-posti aadressidele, mille tulemusena on nüüd suunatud ligi 1,3 miljonit postkasti. Suunamine tehti vaid neil elanikel, kes seda ise ei olnud teinud.