Language switcher

Sa oled siin

Oktoobris saab taotleda struktuuritoetust avalike teenuste arendamiseks

8.–22. oktoobrini saavad põhiseaduslikud institutsioonid, kohalikud omavalitsusüksused ja nende hallatavad asutused, kohalike omavalitsuste liidud, avalik-õiguslikud juriidilised isikud ning avalikku teenust pakkuvad sihtasutused ja mittetulundusühingud taotleda struktuuritoetust taotlusvoorust "Avalike teenuste arendamine info- ja kommunikatsioonitehnoloogia võimaluste abil".

Toetatakse projekte, mille tulemusel kujundatakse avalikud teenused ühtseks tervikuks, teenused muutuvad tõhusamaks ja kõikidele kasutajagruppidele paremini ligipääsetavaks.

Taotlusvooru kogumaht on 2 000 000 eurot. Projekti maksimaalne eelarve on 500 000 eurot.

Täpsem info avatud taotlusvooru kohta

Veel uudiseid samal teemal

29.06.2018

Struktuuritoetuse taotlemine avalike teenuste analüüside tegemiseks on muutunud

29.6.2018 – 26. juunist 2018 muutusid jooksva vooru „Avalike teenuste arendamise eel-, äri- ja kasutatavuse analüüside läbiviimine" tingimused. Nii vooru kogumaht kui projekti maksimaalne eelarve on nüüd kaks korda suuremad. Lisaks laienes nende ring, kes võivad toetust taotleda.

25.03.2018

Aprilli lõpust saab taotleda struktuuritoetust avalike teenuste arendamiseks

25.3.2018 – 24. aprillist 10. maini saavad põhiseaduslikud institutsioonid, kohalikud omavalitsusüksused ja nende hallatavad asutused, kohalike omavalitsuste liidud, avalik-õiguslikud juriidilised isikud, sihtasutused ning mittetulundusühingud taotleda struktuuritoetust taotlusvoorust „Avalike teenuste arendamine info- ja kommunikatsioonitehnoloogia võimaluste abil“.