Language switcher

Sa oled siin

Kolmapäeval toimub riigihanke „Eesti infoturbestandardi väljatöötamine“ teabepäev

Riigi Infosüsteemi Amet kavandab riigihanget „Eesti infoturbestandardi väljatöötamine“, millega soovitakse leida Eesti infoturbestandardi ja sellega seotud dokumentide koostaja. Hankega seotud infopäev toimub 6. märtsil 2019.

Teabepäeva eesmärk on saada potentsiaalselt huvitatud isikute tagasisidet riigihanke korraldamiseks (sh uurida turu valmisolekut riigihankes osalemiseks ja hinnangut võimalikele meeskonnaliikmete kohta esitatavatele tingimustele) ning võimaldada küsida selgitavaid küsimusi.

Infopäev toimub 6. märtsil kell 13.00 Riigi Infosüsteemi Ametis, Pärnu mnt 139a, Tallinn, 7. korrus.

Täpsem info hanke ja teabepäeva kohta

Veel uudiseid samal teemal

01.12.2021

MKM: Selgusid riigi digiteenuste konkursi “Su/g 2022” finalistid

1.12.2021 – Riigi digiteenuste konkursi “Su/g 2022” parima digiteenuse kategooriasse laekus 34 teenust, millest 8 pääses edasi finaali. Finalistide selgitamiseks hindas esitatud digiteenuste avaldusi üheksaliikmeline žürii, kuhu kuulusid küberturvalisuse, teenusedisaini, andmekasutuse ning tehnoloogia valdkonna eksperdid nii era- kui ka avalikust sektorist.

01.10.2019

RIA üleskutse: aita vanematel turvaliselt internetis toimetada 

1.10.2019 – Riigi Infosüsteemi Amet (RIA) alustab 1. oktoobril küberturvalisuse kampaaniaga, mis keskendub küberteadlikkuse tõstmisele vanemaealiste seas, kes ei ole sealsetest ohtudest nii hästi informeeritud. Kampaania koduleht www.itvaatlik.ee koondab lihtsad nõuanded turvaliselt internetis toimetamiseks.