Language switcher

Sa oled siin

Riigi Infosüsteemi Amet (RIA)

Pärnu maantee 139a, 15169 Tallinn

 

Tööaeg: E–N 8.15–17.00 ja R 8.15–15.45

 

Vastuvõtule registreerimine: 663 0200ria [at] ria.ee

 

Telefonikõned salvestatakse teeninduse parema kvaliteedi tagamise eesmärgil.

 

  • Reg-kood:70006317
  • TP kood:012001
  • KMKR nr:EE100829000
Kaart: Riigi Infosüsteemi Amet, Pärnu mnt 139a, Tallinn
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
RIA kontorihoone
Klõpsa pildil, et näha suuremalt
 

Kasutajatugi

eesti.ee, X-tee, DHX, RIHA

Telefon: +372 663 0230
E-post: help [at] ria.ee
Tööaeg: E–N 8.30–17.00 ja R 8.30–16.00

 

ID kasutajatugi

Telefon: +372 666 8888
Tööaeg: E–R 8.00–19.00
E-post: help [at] ria.ee
www.id.ee »

 

Telefonikõned salvestatakse teeninduse parema kvaliteedi tagamise eesmärgil.

 

ISKE kasutamine

Telefon: +372 666 8847
E-post: standard [at] ria.ee

Partneritele

Tööaeg: ööpäev läbi

 

Küberintsidendist teavitamine

Telefon: +372 663 0299
E-post: cert [at] cert.ee

 

Riigivõrk

Telefon: +372 663 0222
E-post: help [at] ria.ee

 

Kontaktid

Riigi Infosüsteemi Ameti töötajate e-posti aadressikuju on: eesnimi.perenimi [at] ria.ee

Juhtkond

Nimi Amet Telefon E-post
Margus Arm peadirektori asetäitja riigi infosüsteemi alal 6630293 margus.arm [at] ria.ee

Riigi infosüsteemi teenistus

Nimi Amet Telefon E-post
Margus Arm peadirektori asetäitja riigi infosüsteemi alal 6630293 margus.arm [at] ria.ee
Tarmo Hanga peaarhitekt 6630219 tarmo.hanga [at] ria.ee
Raimo Reiman äriarhitekt raimo.reiman [at] ria.ee

Andmevahetuse osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Joonas Heiter osakonnajuhataja 6630234 joonas.heiter [at] ria.ee
Eero Vegmann infoanalüütik 6630282 eero.vegmann [at] ria.ee
Triin Gailan IT-analüütik triin.gailan [at] ria.ee
Reimo Nõgu IT-analüütik reimo.nogu [at] ria.ee
Vitali Stupin arhitekt 6630207 vitali.stupin [at] ria.ee
Peeter Madisson arhitekt peeter.madisson [at] ria.ee
Marek Jõela arhitekt marek.joela [at] ria.ee
Toomas Mölder tootejuht 6668822 toomas.molder [at] ria.ee
Riho Kerge tootejuht 6630280 riho.kerge [at] ria.ee
Sander Randorg tootejuht 6630270 sander.randorg [at] ria.ee
Carolin Veinberg tootejuht carolin.veinberg [at] ria.ee
Kevin Kaarma tootejuht kevin.kaarma [at] ria.ee
Timo Anis tootejuht timo.anis [at] ria.ee
Piret Pärna tootejuht piret.parna [at] ria.ee
Stanislav Derišev sündmusteenuste tootejuht stanislav.derisev [at] ria.ee
Jan Raik teenusehaldur 6630230 jan.raik [at] ria.ee
Taavi Meinberg teenusehaldur 6630230 taavi.meinberg [at] ria.ee
Kristjan Kruus teenusehaldur 6630230 kristjan.kruus [at] ria.ee
Martin Grünberg teenusehaldur 6630230 martin.grunberg [at] ria.ee
Siim-Sander Virula teenusehaldur 6630230 siim-sander.virula [at] ria.ee
Andre Lehis projektijuht andre.lehis [at] ria.ee
Kai Kallas projektijuht kai.kallas [at] ria.ee

Elektroonilise identiteedi osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Mark Erlich osakonnajuhataja 6630294 mark.erlich [at] ria.ee
Tõnis Reimo arhitekt tonis.reimo [at] ria.ee
Fred Endrekson analüütik fred.endrekson [at] ria.ee
Andrei Kargin tootejuht 6630261 andrei.kargin [at] ria.ee
Helen Raamat tootejuht helen.raamat [at] ria.ee
Ian Mario Naska tootejuht 6630286 ianmario.naska [at] ria.ee
Svetlana Kozlovskaja tootejuht svetlana.kozlovskaja [at] ria.ee
Keno Kaasiksoo tootejuht keno.kaasiksoo [at] ria.ee
Silvia Lips ekspert silvia.lips [at] ria.ee
Martin-Allan Jalakas tarneinsener martin-allan.jalakas [at] ria.ee
Kristjan Vaikla teenusehaldur kristjan.vaikla [at] ria.ee
Tanel Tsirgu teenusehaldur tanel.tsirgu [at] ria.ee
Piret Elm projektijuht 6630263 piret.elm [at] ria.ee
Maiu Nagel projektijuht maiu.nagel [at] ria.ee
Kristel Merilain projektijuht 6630230 kristel.merilain [at] ria.ee
Katrin Kivi projektijuht 6630292 katrin.kivi [at] ria.ee
Tarmo Nurmela kasutajatoe juhtivspetsialist 6630230 tarmo.nurmela [at] ria.ee
Fredy Roos kasutajatoe vanemspetsialist 6630230 fredy.roos [at] ria.ee
Sven Püümann kasutajatoe vanemspetsialist 6630230 sven.puumann [at] ria.ee

Riigiportaali osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Kaisi Udumäe osakonnajuhataja kaisi.udumae [at] ria.ee
Raivo Alla arhitekt raivo.alla [at] ria.ee
Anneli Asser tarneinsener 6630230 anneli.asser [at] ria.ee
Raidar Kivistik arendaja raidar.kivistik [at] ria.ee
Anna Õuekallas tootejuht anna.ouekallas [at] ria.ee
Polina Dvinskihh tootejuht 58091800 polina.dvinskihh [at] ria.ee
Õie-Mari Aasmäe tootejuht oie-mari.aasmae [at] ria.ee
Marii Eliise Rüütli tootespetsialist mariieliise.ruutli [at] ria.ee
Martin Sildever teenusehaldur 6630230 martin.sildever [at] ria.ee
Margit Laiksoo teenusehaldur 6630230 margit.laiksoo [at] ria.ee
Eda Allikmaa toimetaja 6630262 eda.allikmaa [at] ria.ee
Katrin Ringo toimetaja 6668839 katrin.ringo [at] ria.ee
Kelly Arro projektijuht kelly.arro [at] ria.ee

Riigivõrgu osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Kaido Plovits osakonnajuhataja kaido.plovits [at] ria.ee
Riigivõrgu info 6630222 help [at] ria.ee

Tehnoloogia osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Andrus Padar osakonnajuhataja andrus.padar [at] ria.ee

Valimiste infosüsteemide arenduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Alo Einla osakonnajuhataja alo.einla [at] ria.ee
Marii-Heleen Tammepõld analüütik marii-heleen.tammepold [at] ria.ee
Tiina Leinbock tootejuht tiina.leinbock [at] ria.ee
Keijo Kolga testija keijo.kolga [at] ria.ee