Language switcher

Sa oled siin

Riigi Infosüsteemi Amet (RIA)

Pärnu maantee 139a, 15169 Tallinn

 

Tööaeg: E–N 8.15–17.00 ja R 8.15–15.45

 

Vastuvõtule registreerimine: 663 0200ria [at] ria.ee

 

Telefonikõned salvestatakse teeninduse parema kvaliteedi tagamise eesmärgil.

 

  • Reg-kood:70006317
  • TP kood:012001
  • KMKR nr:EE100829000
Kaart: Riigi Infosüsteemi Amet, Pärnu mnt 139a, Tallinn
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
RIA kontorihoone
Klõpsa pildil, et näha suuremalt
 

Kasutajatugi

eesti.ee, X-tee, DHX, RIHA

Telefon: +372 663 0230
E-post: help [at] ria.ee
Tööaeg: E–N 8.30–17.00 ja R 8.30–16.00

 

ID kasutajatugi

Telefon: +372 666 8888
Tööaeg: E–R 8.00–19.00
E-post: help [at] ria.ee
www.id.ee »

 

Telefonikõned salvestatakse teeninduse parema kvaliteedi tagamise eesmärgil.

 

ISKE kasutamine

Telefon: +372 666 8847
E-post: standard [at] ria.ee

Partneritele

Tööaeg: ööpäev läbi

 

Küberintsidendist teavitamine

Telefon: +372 663 0299
E-post: cert [at] cert.ee

 

Riigivõrk

Telefon: +372 663 0222
E-post: help [at] ria.ee

 

Kontaktid

Riigi Infosüsteemi Ameti töötajate e-posti aadressikuju on: eesnimi.perenimi [at] ria.ee

Juhtkond

Nimi Amet Telefon E-post
Gert Auväärt peadirektori asetäitja küberturvalisuse alal 6668811 gert.auvaart [at] ria.ee

Küberturvalisuse teenistus

Nimi Amet Telefon E-post
Gert Auväärt peadirektori asetäitja küberturvalisuse alal 6668811 gert.auvaart [at] ria.ee

Analüüsi- ja ennetusosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Märt Hiietamm osakonnajuhataja 6668871 mart.hiietamm [at] ria.ee
Lauri Tankler juhtivanalüütik lauri.tankler [at] ria.ee
Marju Hendre juhtivanalüütik marju.hendre [at] ria.ee
Thorwald-Eirik Kaljo juhtivanalüütik thorwald-eirik.kaljo [at] ria.ee
Margo Kokerov juhtivanalüütik margo.kokerov [at] ria.ee
Ege Tamm analüütik ege.tamm [at] ria.ee
Siim Alatalu EU CyberNeti juht siim.alatalu [at] ria.ee
Kristo Põllu EU CyberNeti asejuht kristo.pollu [at] mfa.ee
Erkki Leego EU CyberNeti väljaõppe koordinaator erkki.leego [at] ria.ee
Silja-Madli Ossip EU CyberNeti nõunik siljamadli.ossip [at] ria.ee
Liina Areng EU CyberNeti nõunik liina.areng [at] ria.ee
Kristiina Ramat EU CyberNeti assistent kristiina.ramat [at] ria.ee
Martin Indrek Miller Cyber4Devi nõunik martin.miller [at] ria.ee
Merili Soosalu Cyber4Devi projektijuht merili.soosalu [at] ria.ee

Standardi- ja järelevalveosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Ilmar Toom osakonnajuhataja 6668847 ilmar.toom [at] ria.ee

Intsidentide käsitlemise osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Tõnu Tammer osakonnajuhataja 6630243 tonu.tammer [at] ria.ee

Kriitilise informatsiooni infrastruktuuri kaitse osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Andres Klemm osakonnajuhataja andres.klemm [at] ria.ee