Language switcher

Sa oled siin

Riigi Infosüsteemi Amet (RIA)

Pärnu maantee 139a, 15169 Tallinn

 

Tööaeg: E–N 8.15–17.00 ja R 8.30–16.00

 

Vastuvõtule registreerimine: 663 0200ria@ria.ee

  • Reg-kood:70006317
  • TP kood:012001
  • KMKR nr:EE100829000
Kaart: Riigi Infosüsteemi Amet, Pärnu mnt 139a, Tallinn
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
RIA kontorihoone
Kliki pildil, et näha suuremalt
 

Kasutajatugi

 

eesti.ee, X-tee, DVK/DHX, RIHA

Telefon: +372 663 0230
E-post: help@ria.ee
Tööaeg: E–N 8.30–17.00 ja R 8.30–16.00

 

ISKE kasutamine

Telefon: +372 666 8847
E-post: standard@ria.ee

 

ID-kaardi abiliin

Telefon: +372 666 8888
Tööaeg: E–R 8.00–19.00

Partneritele

Tööaeg: ööpäev läbi

 

Küberintsidendist teavitamine

Telefon: +372 663 0299
E-post: cert@cert.ee

 

Riigiasutuste andmeside

Telefon: +372 663 0222
E-post: info@aso.ee

 

Kontaktid

Administratiivteenistus

Nimi Amet Telefon E-post
Ly Sari peadirektori asetäitja administratiivjuhtimise alal, administratiivteenistuse juht 6668879 ly.sari@ria.ee
Kätlin Pirk büroohalduse peaspetsialist 6630200 katlin.pirk@ria.ee
Liisa Rattur juhiabi 6668818 liisa.rattur@ria.ee
Kristel Kaasik dokumendihalduse peaspetsialist 6630209 kristel.kaasik@ria.ee
Jaana Taniberg personalijuht 6630202 jaana.taniberg@ria.ee
Kristiina Traumann personalispetsialist 6630203 kristiina.traumann@ria.ee
Tiia Uibooss finantsjuht 6630210 tiia.uibooss@ria.ee
Triin Reimand finantsspetsialist 6630216 triin.reimand@ria.ee
Kairi Tammik hankejuht 6630237 kairi.tammik@ria.ee
Betti-Liisa Joakit hankejurist 6630206 betti-liisa.joakit@ria.ee
Kaja Vaarend hankespetsialist 6668858 kaja.vaarend@ria.ee
Kaire Vain hankespetsialist 6630253 kaire.vain@ria.ee
Piret Aro toetusskeemi juht 6630298 piret.aro@ria.ee
Airi Aljas toetusskeemi projektijuht 6630295 airi.aljas@ria.ee
Signe Habakukk toetusskeemi projektijuht 6668897 signe.habakukk@ria.ee
Ülle Kroon toetusskeemi projektijuht 6630257 ulle.kroon@ria.ee
Arle Soeson toetusskeemi projektijuht arle.soeson@ria.ee