Language switcher

Sa oled siin

Riigi Infosüsteemi Amet (RIA)

Pärnu maantee 139a, 15169 Tallinn

 

Tööaeg: E–N 8.15–17.00 ja R 8.15–15.45

 

Vastuvõtule registreerimine: 663 0200ria [at] ria.ee

  • Reg-kood:70006317
  • TP kood:012001
  • KMKR nr:EE100829000
Kaart: Riigi Infosüsteemi Amet, Pärnu mnt 139a, Tallinn
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
RIA kontorihoone
Kliki pildil, et näha suuremalt
 

Kasutajatugi

 

eesti.ee, X-tee, DVK/DHX, RIHA

Telefon: +372 663 0230
E-post: help [at] ria.ee
Tööaeg: E–N 8.30–17.00 ja R 8.30–16.00

 

ISKE kasutamine

Telefon: +372 666 8847
E-post: standard [at] ria.ee

 

ID-kaardi abiliin

Telefon: +372 666 8888
Tööaeg: E–R 8.00–19.00

Partneritele

Tööaeg: ööpäev läbi

 

Küberintsidendist teavitamine

Telefon: +372 663 0299
E-post: cert [at] cert.ee

 

Riigivõrk

Telefon: +372 663 0222
E-post: help [at] ria.ee

 

Kontaktid

Riigi Infosüsteemi Ameti töötajate e-posti aadressikuju on: eesnimi.perenimi [at] ria.ee

Juhtkond

Nimi Amet Telefon E-post
Ly Sari administratiivosakonna juhataja 6668879 ly.sari [at] ria.ee

Administratiivosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Ly Sari administratiivosakonna juhataja 6668879 ly.sari [at] ria.ee
Urve Pastarus kvaliteedijuht 6668814 urve.pastarus [at] ria.ee
Kätlin Pirk büroohalduse peaspetsialist 6630200 katlin.pirk [at] ria.ee
Maiken-Maarja Viilol büroohalduse spetsialist 6668818 maiken-maarja.viilol [at] ria.ee
Kristel Kaasik dokumendihalduse peaspetsialist 6630209 kristel.kaasik [at] ria.ee
Elina Orumaa personalijuht 6630202 elina.orumaa [at] ria.ee
Kristiina Traumann personalispetsialist 6630203 kristiina.traumann [at] ria.ee
Liisi Niisuke personalispetsialist liisi.niisuke [at] ria.ee
Eva Kajasalu finantsjuht 6630210 eva.kajasalu [at] ria.ee
Triin Reimand finantsspetsialist 6630216 triin.reimand [at] ria.ee
Pille-Riina Aadamsoo finantsspetsialist pille-riina.aadamsoo [at] ria.ee
Kairi Tammik hankejuht 6630237 kairi.tammik [at] ria.ee
Betti-Liisa Joakit hankejurist 6630206 betti-liisa.joakit [at] ria.ee
Kaja Vaarend hankespetsialist 6668858 kaja.vaarend [at] ria.ee
Janika Jakovleva hankespetsialist 6630253 janika.jakovleva [at] ria.ee
Piret Aro toetusskeemi juht 6630298 piret.aro [at] ria.ee
Airi Aljas toetusskeemi projektijuht 6630295 airi.aljas [at] ria.ee
Signe Meidla toetusskeemi projektijuht 6668897 signe.meidla [at] ria.ee
Ülle Kroon toetusskeemi projektijuht 6630257 ulle.kroon [at] ria.ee