Language switcher

Sa oled siin

RIA veebikonverentsi "Olukorrast digiriigis" II päev

Kuupäev: 
kolmapäev, 08.12.2021
Aeg: 9.55–14.00

Riigi infosüsteemi ameti veebikonverents "Olukorrast digiriigis" 2021 » toimub 7. ja 8. detsembril. Traditsioonilisel RIA koostööpartneritele suunatud veebikonverentsil räägitakse koos teiste asutuste ekspertidega küberturvalisusest, valimistest, värskest Eesti infoturbestandardist ja paljust muust.

Kahepäevast veebikonverentsi juhib RIA juhtivanalüütik Lauri Tankler.

Päevakava

Kolmapäev, 8. detsember 2021


9.55 – Eelmise päeva kokkuvõte ja tänase päeva tutvustus, Lauri Tankler (RIA juhtivanalüütik)

10.00 – Ettekanne: Milline on digiriigi tänane tervis ja milline on tulevikuprognoos, Margus Arm (RIA peadirektori asetäitja riigi infosüsteemi alal)

10.15 – Debatt: X-tee eile, täna ja homme. Moderaator: Andres Kütt (infoturbe- ja tehnoloogiaekspert). Panelistid: Joonas Heiter (RIA andmevahetuse osakonna juhataja), Kristo Vaher (tehnoloogiate juht, MKM), Arne Ansper (Cybernetica AS nõukogu liige ja arendusjuht), Uuno Vallner (X-tee kontseptsiooni väljatöötaja)

11.30 – Paus

11.45 – Ettekanne: Milliseid teenuseid saab riigiportaalist eesti.ee, Kaisi Udumäe (RIA riigiportaali osakonna juhataja) ja Joonas Heiter (RIA andmevahetuse osakonna juhataja)

12.15 – Debatt: Kuidas riik tagab valimiste turvalisuse ja kasutusmugavuse? Moderaator: Henrik Roonemaa (ajakirjanik). Panelistid: Margus Noormaa (RIA peadirektor), Oliver Kask (valimiskomisjoni juht), Raul Rikk (riikliku küberturvalisuse juht, MKM), Dan Bogdanov (Cybernetica AS teadusdirektor)

13.30 – Päeva kokkuvõte ja lõpusõnad, Lauri Tankler

Esinejate tutvustus »

NB! Päevakavas võib toimuda muudatusi. Lõplik päevakava koos korraldusliku info ja jälgimislingiga saadetakse registreerunud osalejatele enne üritust e-postiga.

Osalemine

RIA veebikonverentsi on võimalik jälgida sel aastal otseülekandena. Veebiülekande link saadetakse neile, kes on hiljemalt 5. detsembriks konverentsile registreerunud. Registreerimine »

Märgi end osalema ka RIA veebikonverentsi Facebooki üritusel ». Infot võib julgelt jagada ka asjast huvitatud kolleegidega.