Language switcher

Sa oled siin

Juhtkond

Andrus Kaarelson

peadirektori asetäitja riigi infosüsteemi alal

Asendab peadirektorit.

Andrus Kaarelson juhib riigi infosüsteemi valdkonna (elektroonilise identiteedi kasutus, andmevahetus X-tee, riigi infosüsteemide ja andmete ülevaade RIHA, riigiportaali, riigivõrgu kaitse jne) alates 2017. aasta aprillist. Enne seda töötas ta üle 20 aasta telekommunikatsiooni ettevõtetes, kõige pikemalt – üle kümne aasta ettevõttes Elisa.

Kaarelson töötas Elisas erinevatel ametikohtadel, viimased neli juhatuse liikmena. 1998–2006 oli ta ametis Ericssonis mobiilivõrgu projektijuhina.

Andrus Kaarelson on sündinud 1972. aasta 24. detsembril. 2003. aastal lõpetas ta EBSi rahvusvahelise ärijuhtimise magistrantuuri ning 1996. aastal sama kooli telekommunikatsiooni eriala.

Andrus Kaarelsoni foto

 

Uku Särekanno

peadirektori asetäitja küberturvalisuse alal

Uku Särekanno juhib küberturvalisuse teenistust alates 2018. aasta jaanuarist.

Varasemalt on ta töötanud erinevatel ametikohtadel riigikantseleis, kus ta muude tööde hulgas koordineerides Eesti eesistumist Euroopa Liidus, juhtinud korrakaitse ning kriminaalpoliitika osakonda siseministeeriumis ning esindanud 2013–2014. aastal Eesti riiki Brüsselis migratsiooni ja politseikoostöö küsimustes.

Särekanno on sündinud 18. veebruaril 1981. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna ning omandanud magistrikraadi 2012. aastal.

Uku Särekanno foto

 

Ly Sari

peadirektori asetäitja administratiivjuhtimise alal

Ly Sari juhib RIA tugiteenuste tööd (personal, finants, dokumendihaldus jne) alates 2018. aasta kevadest. Tal on pikaajaline kogemus finants- ja personalitöös.

Viimased neli aastat oli Ly Sari riigieelarve seirejuht rahandusministeeriumis. 2007–2014 töötas ta sisekaitseakadeemias, esmalt rahandusosakonna ning viimastel aastatel personalijuhina.

Sari on sündinud 1972. aasta 15. jaanuaril. Ta on lõpetanud Audentese ülikooli rahvusvaheliste suhete eriala magistrantuuri ning rahvusvahelise ärijuhtimise bakalaureuse õppe.

Ly Sari foto

Viimati muudetud: 10.12.2018

Kas said vastuse oma küsimusele?


Täname tagasiside eest!