Language switcher

Sa oled siin

Juhtkond

Margus Noormaa

peadirektor

Margus Noormaa juhib Riigi Infosüsteemi Ametit alates 22. aprillist 2019. Noormaa töötas varem Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskuse direktorina, vastutades ministeeriumi ja valitsemisala info- ja kommunikatsioonitehnoloogia arendamise, haldamise ning IKT teenuste osutamise eest.

Noormaa on töötanud ka mitmetel ametikohtadel Maksu- ja Tolliametis, sealhulgas peadirektori asetäitjana. Noormaa on ka Riigi Infokommunikatsiooni SA nõukogu liige.

Margus Noormaa on sündinud 9. juunil 1970. Ta on lõpetanud Eesti Riigikaitse Akadeemia ning omandanud magistrikraadi Tallinna Ülikoolis IT juhtimise erialal.

Margus Noormaa

 

Margus Arm

peadirektori asetäitja riigi infosüsteemi alal

Margus Arm töötab RIAs 2016. aasta sügisest ning tal on pikaajaline kogemus Eesti e-riigi lahendustega. Ta kaasati 2002. aastal ID-kaardi kasutusele võtmisesse ning on sellest saati olnud seotud Eesti e-teenuste arendamise ja töös hoidmisega. Arm oli 2017. aastal toimunud ID-kaardi kriisi lahendamise üks juhtfiguure.

Margus Armil on EBSi ärijuhtimise magistrikraad, ta on end täiendanud ka Tartu Ülikooli ettevõtluse ja tehnoloogia magistriõppes. Ta läbis 2019/2020 Newton V koolitusprogrammi. Arm töötas pikalt erasektoris ning juhtis meeskondi SEB pangas ja SK ID Solutions ASis.

RIA peadirektori asetäitja riigi infosüsteemi alal juhib riigi infosüsteemi teenistust, mille alla kuuluvad andmevahetuse (X-tee ja RIHA), elektroonilise identiteedi, riigiportaali, riigivõrgu, valimiste infosüsteemide arenduse, tehnoloogia- ning teeninduse ja protsesside arenduse osakonnad.

Margus Arm

 

Gert Auväärt

peadirektori asetäitja küberturvalisuse alal

Gert Auväärt juhib RIA küberturvalisuse teenistust alates 15. juulist 2021. Ta on RIAs töötanud ka varem: välissuhete juhina aastatel 2017–2018.

Auväärt töötas aastaid välisministeeriumis erinevatel ametikohtadel, sealhulgas küberkoordinaatorina, kuid suurema osa ajast esindajana välisriikides – Hollandis ja USAs. 2018. aasta augustist kuni 2021. aasta juulini töötas ta asejuhina Eesti alalises esinduses ÜRO juures, kus tema ülesanne oli viia Eesti esmakordne kandidatuur ÜRO julgeolekunõukogusse eduka lõpuni.

Gert Auväärt on lõpetanud Helsingi ülikooli õigusteaduste magistrikraadiga ning täiendanud enda teadmisi küberjulgeoleku vallas Marshalli Keskuses ja Euroopa Kaitsekolledžis.

Gert Auväärt

 

Ly Sari

administratiivosakonna juhataja

Ly Sari juhib RIA tugiteenuste tööd (personal, finants, dokumendihaldus jms) alates 2018. aasta kevadest. Tal on pikaajaline kogemus finants- ja personalitöös.

Neli aastat oli Ly Sari riigieelarve seirejuht rahandusministeeriumis. 2007–2014 töötas ta sisekaitseakadeemias, esmalt rahandusosakonna ning viimastel aastatel personalijuhina.

Sari on sündinud 15. jaanuaril 1972. Ta on lõpetanud Audentese ülikooli rahvusvaheliste suhete eriala magistrantuuri ning rahvusvahelise ärijuhtimise bakalaureuse õppe.

Ly Sari

Viimati muudetud: 21.07.2021

Kas said vastuse oma küsimusele?


Täname tagasiside eest!