Language switcher

Sa oled siin

Juhtkond

Margus Noormaa

peadirektor

Margus Noormaa juhib Riigi Infosüsteemi Ametit alates 22. aprillist 2019. Noormaa töötas varem Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskuse direktorina, vastutades ministeeriumi ja valitsemisala info- ja kommunikatsioonitehnoloogia arendamise, haldamise ning IKT teenuste osutamise eest.

Noormaa on töötanud ka mitmetel ametikohtadel Maksu- ja Tolliametis, sealhulgas peadirektori asetäitjana. Noormaa on ka Riigi Infokommunikatsiooni SA nõukogu liige.

Margus Noormaa on sündinud 9. juunil 1970. Ta on lõpetanud Eesti Riigikaitse Akadeemia ning omandanud magistrikraadi Tallinna Ülikoolis IT juhtimise erialal.

 

Margus Arm

peadirektori asetäitja riigi infosüsteemi alal

Margus Arm töötab RIA-s 2016. aasta sügisest ning tal on pikaajaline kogemus Eesti e-riigi lahendustega. Ta kaasati 2002. aastal ID-kaardi kasutusele võtmisesse ning on sellest saati olnud seotud Eesti e-teenuste arendamise ja töös hoidmisega. Arm oli 2017. aastal toimunud ID-kaardi kriisi lahendamise üks juhtfiguure.

Margus Armil on EBS-i ärijuhtimise magistrikraad, ta on end täiendanud ka Tartu Ülikooli ettevõtluse ja tehnoloogia magistriõppes. Ta osaleb 2019/2020 Newton V koolitusprogrammis. Ta töötas pikalt erasektoris ning juhtis meeskondi SEB pangas ja SK ID Solutions AS-is.

RIA peadirektori asetäitja riigi infosüsteemi alal juhib riigi infosüsteemi teenistust, mille alla kuuluvad andmevahetuse (X-tee ja RIHA), elektroonilise identiteedi, riigiportaali, riigivõrgu, valimiste infosüsteemide arenduse, tehnoloogia-  ning teeninduse ja protsesside arenduse osakonnad.

 

Ly Sari

administratiivosakonna juhataja

Ly Sari juhib RIA tugiteenuste tööd (personal, finants, dokumendihaldus jne) alates 2018. aasta kevadest. Tal on pikaajaline kogemus finants- ja personalitöös.

Viimased neli aastat oli Ly Sari riigieelarve seirejuht rahandusministeeriumis. 2007–2014 töötas ta sisekaitseakadeemias, esmalt rahandusosakonna ning viimastel aastatel personalijuhina.

Sari on sündinud 15. jaanuaril 1972. Ta on lõpetanud Audentese ülikooli rahvusvaheliste suhete eriala magistrantuuri ning rahvusvahelise ärijuhtimise bakalaureuse õppe.

Viimati muudetud: 02.03.2021

Kas said vastuse oma küsimusele?


Täname tagasiside eest!