Language switcher

Sa oled siin

Juhtkond

Margus Noormaa

peadirektor

Margus Noormaa juhib Riigi Infosüsteemi Ametit alates 22. aprillist 2019. Noormaa töötas varem Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskuse direktorina, vastutades ministeeriumi ja valitsemisala info- ja kommunikatsioonitehnoloogia arendamise, haldamise ning IKT teenuste osutamise eest.

Noormaa on töötanud ka mitmetel ametikohtadel Maksu- ja Tolliametis, sealhulgas peadirektori asetäitjana. Noormaa on ka Riigi Infokommunikatsiooni SA nõukogu liige.

Margus Noormaa on sündinud 9. juunil 1970. Ta on lõpetanud Eesti Riigikaitse Akadeemia ning omandanud magistrikraadi Tallinna Ülikoolis IT juhtimise erialal.

Margus Noormaa foto

 

Andrus Kaarelson

peadirektori asetäitja riigi infosüsteemi alal

Andrus Kaarelson juhib riigi infosüsteemi valdkonna (elektroonilise identiteedi kasutus, andmevahetus X-tee, riigi infosüsteemide ja andmete ülevaade RIHA, riigiportaali, riigivõrgu kaitse jne) alates 2017. aasta aprillist. Enne seda töötas ta üle 20 aasta telekommunikatsiooni ettevõtetes, kõige pikemalt – üle kümne aasta ettevõttes Elisa.

Kaarelson töötas Elisas erinevatel ametikohtadel, viimased neli juhatuse liikmena. 1998–2006 oli ta ametis Ericssonis mobiilivõrgu projektijuhina.

Andrus Kaarelson on sündinud 1972. aasta 24. detsembril. 2003. aastal lõpetas ta EBSi rahvusvahelise ärijuhtimise magistrantuuri ning 1996. aastal Tallinna Tehnikaülikoolis telekommunikatsiooni eriala.

Andrus Kaarelsoni foto

 

 

peadirektori asetäitja küberturvalisuse alal (ametikoht on hetkel täitmata)

 

 

 

Ly Sari

peadirektori asetäitja administratiivjuhtimise alal

Ly Sari juhib RIA tugiteenuste tööd (personal, finants, dokumendihaldus jne) alates 2018. aasta kevadest. Tal on pikaajaline kogemus finants- ja personalitöös.

Viimased neli aastat oli Ly Sari riigieelarve seirejuht rahandusministeeriumis. 2007–2014 töötas ta sisekaitseakadeemias, esmalt rahandusosakonna ning viimastel aastatel personalijuhina.

Sari on sündinud 1972. aasta 15. jaanuaril. Ta on lõpetanud Audentese ülikooli rahvusvaheliste suhete eriala magistrantuuri ning rahvusvahelise ärijuhtimise bakalaureuse õppe.

Ly Sari foto

Viimati muudetud: 01.10.2019

Kas said vastuse oma küsimusele?


Täname tagasiside eest!