Language switcher

Sa oled siin

Amet kui tööandja

Oleme üks noorimatest riigiasutustest, mis kasvab ja areneb iga päev. Meie 130-pealine kollektiiv on täis pealehakkamist, lennukaid ideid ning, mis kõige olulisem, teeme tööd südame ja lustiga.

Ootame enda meeskonda aktiivseid ja särasilmseid inimesi, kes tahavad aidata kaasa nutika riigi toimimisele ning tunnevad huvi IT-süsteemide arendamise ja haldamise vastu.

Pakume omalt poolt huvitavaid väljakutseid ning vastutust e-riigi ülesehitamisel ning selle hoidmisel. Anname soodsa pinnase edaspidiseks karjääriks.

Meie jaoks on oluline, et RIA töötaja silm säraks, mistõttu pakume oma kollektiivile mõnusaid ühisüritusi ning motiveerivaid koolitusi.

Vaata meie tööpakkumisi

Töötajad RIA kontoris diivanil.

Meil käib tööl ka koer Semu ». Teda võib kohata nii koridoris kui koosolekutel.

 

Ametiisikute palgaandmed

Vastavalt avaliku teenistuse seaduse paragrahvile 65 » avalikustatakse alates 2015. aastast ametnike põhipalgad ja eelneva aasta palgaandmed avaliku teenistuse kesksel veebilehel hiljemalt 1. mail.

 

Praktika

Kui soovid kandideerida meie juurde praktikale, saada sooviavaldus ja CV aadressile personal@ria.ee.

Ootame praktikale aktiivseid ja särasilmseid inimesi, kes tahavad aidata kaasa nutika riigi toimimisele ning tunnevad huvi IT-süsteemide arendamise, haldamise ja küberturvalisuse vastu.

Viimati muudetud: 07.09.2018

Kas said vastuse oma küsimusele?


Täname tagasiside eest!