Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

World Summit Award 2010 Eesti eelvooru korraldamine (Parim sisuteenus 2010)

RIA kuulutas välja lihtmenetluse, et leida koostööpartner World Summit Award 2010 Eesti eelvooru läbiviimiseks, eelkõige konkursiga seotud PR-tegevusteks korraldamiseks.

Hanke eesmärk on leida lepingupartner, kellega koostöös tagada e-teenuseid loonud asutuste ja ettevõtete teadlikkus konkursist, nende osalemine konkursil ning konkurssi tutvustaval seminaril; konkursi kajastus erinevatele sihtrühmadele; konkursi läbiviimine (sh žürii töö korraldamine, auhindade hankimine jms) ning konkursi võidutööde kohandamine ja tõlkimine rahvusvahelisele konkursile saatmiseks.

Konkurss "Parim sisuteenus" (World Summit Award 2010 Eesti eelvoor) toimub ELi struktuurifondide programmi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine” raames.

Pakkumuste esitamise tähtaeg on 1. september 2010 kell 11:00

Hankedokumentide saamiseks palume pöörduda e-posti teel Piret Aro poole: piret dot aro at ria dot ee

Küsimused ja vastused

1. Punktis 3.1.2.2. eeldatakse pakkujalt maksimaalselt kümne läbiviidud sotsiaalprojekti loetlemist. Punktis 3.2.1.2. nõutakse pakkujalt vähemalt kahe sotsiaalprojekti juhtimise või konkursi korraldamise kogemust. Punktis 3.2.1.3. nõutakse projektijuhilt vähemalt kahe sotsiaalprojekti, konkursi või ürituse korraldamise kogemust aastatel 2008-2010. Kas projektijuhi tööd peavad kokku langema/olema samad juriidilise isiku töökogemustega või need võivad olla projektijuhi isiklikud?

Vastus: Projektijuhi kogemus võib olla tema isiklik ja olla pärit ka ajast enne Pakkuja juurde tööle asumist.

2. Kas hankija on määranud ka pakkumuse kogumaksumuse piirsumma?

Vastus: Tegemist on lihtmenetlusega ning eeldatav kogumaksumus jääb allapoole riigihanke piirmäära.

3. Kas Teil on võimalik mulle saata praegune WSA Eesti eelvooru logo (jpg), mis tuleb trükikõlbulikuks tõsta? Kujundaja soovib seda töö maksumuse määramiseks näha.

Vastus: Edastan eelmise aasta konkursi logo jpg faili (lisatud kirjale .jpg, 21 KB). See koosneb WSA logost, millele on lisatud eesti konkursi nimi ja aastaarv. Sama fail png formaadis on aadressil
http://4.bp.blogspot.com/_gTp5nIDQ_sc/STjx800mSoI/AAAAAAAAAAk/pnmj4zz7iEA/S1600-R/sisuteenus_WSA.PNG

4. Hankedokumendis on kopeeritud varasema hanke ajakava
(Soovituslik tööde ajaraam:
1. taotluste Eesti eelvooru esitamine: hiljemalt 16.01.2010;
2. Eesti eelvooru žürii otsuse tegemine: hiljemalt 11.02.2010;
3. taotluste rahvusvahelisele WSA konkursile esitamine: hiljemalt 11.03.2010;
4. Eesti eelvooru auhindade ja tunnistuste valmimine: hiljemalt 11.03.2010.)
Mis on õiged kuupäevad?

Vastus: Tegemist ei ole varasema hanke ajakavaga, vaid kahetsusväärse näpuveaga. Kõik kuupäevad on õiged, kuid aastaarvuks tuleb 2010 asemel lugeda 2011.

5. Paluksin Teil veidi selgitada konkursile osalejate esitamise korda.
Kas kandidatuuri esitavad e-teenuse pakkujad ise/ kandidaate saavad esitada kasutajad (ehk siis laiem avalikkus)/ või oma kandidatuuri üles seadnud e-teenuste vahel saab kasutaja valida ja hääletada?

Vastus: Kandidatuuri (taotluse) konkursil esitamiseks esitavad teenuse pakkujad ise.
Näeme, et vahel ei pruugi teenuse pakkujad ise tulla selle peale, et taotlust esitada, seepärast soovime, et ka teenuste kasutajad saaksid kuskil omalt poolt soovitada konkursil osalejaid, kellega siis korraldajate pool (edukas pakkuja koostöös hankijaga) ühendust võtavad ning soovitavad oma kandidatuur esitada.

Vt ka hankedokument, tööde kirjeldus p 4.1: e-teenuste kasutajate tagasiside kogumine võimalikest konkursil osalejatest, e-teenuste kasutajate pakutud kandidaatide nimekirja pidev jälgimine, pakutud kandidaatidest koostöös hankijaga välja valitud e-teenuste pakkujate/väljatöötajatega kontakteerumine konkursist osavõtmise ettepaneku tegemiseks.

Lisatud 09.08.2010

Tagasi lehele "Riigihanked"