Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Vaata, millised põnevad rakendused võistlevad riigi parima mobiilirakenduse tiitlile

Konkursi Eesti parim mobiilirakendus 2014 tööde esitamise tähtaeg kukub teisipäeval, 20. mail ja praeguseks on osalejad esitanud üle 20 toimiva rakenduse netiraadiotest, kiiruskaameratest hoiatava ning nutitelefoniga digiseadme juhtimise äppini.

Konkursi Eesti parim mobiilirakendus 2014 logo

Nominente saab vaadata siit: https://konkurss.eesti.ee/nominendid

Konkursi žürii liikme, Riigi Infosüsteemi Ameti peadirektori asetäitja Margus Simsoni sõnul teevad konkursile laekunud töödest kõige rohkem rõõmu need mobiilsed lahendused, mis pakuvad kasutajaile praktilist väärtust. “Ei ole tähtis, kas tegu on klassikalise äppiga või lihtsalt hästi ka mobiilile sobiva veebiteenusega, ootame kõiki osalema,” lisas ta.

Osaleda tasub Simsoni sõnul juba seetõttu, et nii saavad rakenduse loojad hindamatu võimaluse asjalike kontaktide ja uute mõtete leidmiseks, kuidas oma lahendusi veelgi paremaks teha. Esile tõstetavad rakendused saavutavad kahtlemata ka suurema usaldusväärsuse ja avalikkuse tähelepanu, mida enda jaoks lisamüügiks pöörata.

Hetkeseisuga on kõige suurem konkurents äri ja kaubanduse valdkonnas.

Valmis rakendusi saab esitada viies kategoorias 20. maini ning nominentide seast valitakse välja tööd, mis esindavad Eestit rahvusvahelisel mobiilirakenduste konkursil World Summit Award Mobile.

Konkursi võitja kuulutatakse välja 3. juunil toimuval galaüritusel.

Konkursi žüriis on Taavi Kotka, Margus Simson, Tiit Tammiste, Vladimir Funtikov, Janno Siimar, Katri Ristal, Hans Lõugas, Asko Seeba, Heidi Kakko ja Raivo Hein.

Konkursi „Eesti parim mobiilirakendus 2014” ellukutsuja on Riigi Infosüsteemi Amet. Konkurss toimub EL-i struktuurivahendite programmi "Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine" ja Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastusel.

Vaata ka videot: Tuntud Eesti IT-inimestest koosnev konkursi žürii korraldas lauluväljakul Raivo Heina 470-hobujõulise Dodge Challengeriga kiirendusvõistluse.

Lisateave: https://konkurss.eesti.ee

Teema: Infoühiskonna teadlikkus

Lisatud 19.05.2014

Tagasi lehele "Uudised"