Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Uued EL struktuuritoetuse perioodi 2004-2006 projektid

EL struktuuritoetuste perioodi 2004-2006 infoühiskonna arendamise raames tegi majandus- ja kommunikatsiooniminister juba ellu viidud IT projektide realiseerimisest üle jäänud vahendite arvelt rahastamisotsuse kahele investeeringute lisanimekirjas olevale projektile. 2 159 000.- krooni eraldati Keskkonnaministeeriumi Info- ja Tehnokeskusele projekti „Keskkonnaalase planeerimise kompleksteenuse arendamine“ elluviimiseks ja 200 000.- krooni Palamuse O.Lutsu Kihelkonnamuuseumile projektile „Interaktiivne muuseum“ loomiseks.

Projekti „Keskkonnaalase planeerimise kompleksteenuse arendamine“ realiseerimiseks on välja kuulutatud avatud hankemenetlus (viitenumber 101788). Riigihanke objektiks on komplekssete keskkonnaandmetel põhinevate teenuste paketi väljatöötamine ning ühe e-teenuse realiseerimine X-tee keskkonnas.

Projekti „Interaktiivne muuseum“ täitjaks on valitud NetGaming OÜ, kes arendab muuseumile välja uue kodulehe, kus muuhulgas on võimalik broneerida muuseumi külastamise aega ja tellida muuseumi poolt pakutavaid teenuseid. Samuti luuakse interaktiivne keskkond, mille abil oleks võimalik kodulehe külastajatel ennast täiendada ja oma teadmisi kontrollida Oskar Lutsu „Kevade“ ja selle tegelaste ainetel.

Teema: Struktuuritoetused

Lisatud 12.10.2007

Tagasi lehele "Uudised"