Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Turvakonverents "CERT-EE teabepäev 'sügis 2008"

10. septembril toimub tavapärane CERT-EE teabepäev, mis on seekord küll ingliskeelne.

Aeg: 10. september 09:00 kuni 17:30
Koht: Õpetajate Maja, Raekoja plats 14, Tallinn
Esinejad: Joe Stewart, Nicolas Fischbach, Rick Wesson, Merike Kaeo, Ryan B. Hicks, Pierre-Marc Bureau, David Harley, Kenneth Geers, Dork Norv.

Teemad: Descent Into the Core; Malfeasance Landscape: Mapping the hot-spots in Europe; RFC && BCB; Anti-malware testing: how to satisfy the customer -and- the anti-malware industry; CCD-CoE; Reversing Storm.

Oodatud on kõik, kes peavad tähtsaks "arvutiturvalisust" ja sel alal töötavad (või hakkavad sellega tulevikus tegelema). Kuna kohtade arv on piiratud ja teemad delikaatsed, siis ei ole teabepäev mõeldud laiale avalikkusele.

Õhtu sisustamiseks on plaanis koguneda peale teabepäeva esinemisi kusagil Raekoja platsi läheduses kõrtsilaadses söögikohas. Täpne koht on välja selgitamisel ja hõigatakse kohapeal välja (näiteks OldeHansa, KaeraJaan, Troika, Roosa Notsu, etc..). Kuna üritustel osalustasu ei ole, siis tuleb igaühel ise õhtuse söögi/joogi eest maksta.

Kes soovib teabepäeval osaleda, palun soovist teada anda enne 5. septembrit www.ria.ee/registreeri. Kindlasti märkida ka, kas õhtusel jätkuüritusel osalete.

Teid oodates ;)

CERT-EE

Üritus toimub Euroopa Liidu struktuurifondide programmi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ raames ja seda rahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Lisatud 01.09.2008

Tagasi lehele "Uudised"