Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Tulemas on „e-riigi teatri” lisakoolitused

11.04.2011

Sel kevadel toimub populaarse koolitusprogrammi „e-riigi teater“ kolm tasuta kordusetendust üliõpilastele ja õppejõududele.

Juhtimisteater on omapärane süntees interaktiivsest koolitusest ja professionaalsest teatrist. Loengutele ja rühmatöödele lisaks pakume publikule meelelahutuslikku e-riigi teatrietendust "E-teenuste arendamise talumatu kergus", mille eesmärk on tutvustada e-riigi saavutusi ja kasvuraskusi.

2010. aasta jooksul käis e-riigi teatris üle 500 juhi ja spetsialisti nii avalikust kui erasektorist. Nüüd kutsume "e-riigi teatrisse" üliõpilasi ja õppejõude ning mitte ainult neid, kelle õppekavas on IT teemad või avalik haldus. Infoühiskonna liikmed oleme ju kõik. Lisaks on e-teenuste arendamine seotud erinevate elualadega: õiguse, majanduse, sotsioloogia ja miks mitte isegi psühholoogiaga.

See ühepäevane koolitus aitab tudengitel näha uusi võimalusi oma teadmiste rakendamiseks. Teisalt toimib koolitus nagu kaitsesüstimine e-teenuste arendamises ja kasutamises peituvate ohtude vastu. Et korraldajate poolt välja pakutud viis e-ühiskonna üles ehitamisel töötab, pole enam kahtlust. Veenev tõestus sellele esitati 30. märtsi "Pealtnägijas", kus näidati toredat lugu hiljuti e-lastehoiuteenuse loonud ärksast kaksikute emast. Võib-olla saame selles saates olnud loo kangelased kutsuda oma teatrisse kogemusi vahendama.

Koolituspäeva juhivad Heiti Pakk (juhtimiskonsultant ja lavastaja) ning Margus Püüa (Riigi Infosüsteemide osakonna juhataja, IT Kolledži lektor).
Mängivad: Tiit Palu, Piret Laurimaa, Ahti Puudersell, Lauri Kink, Kaili Viidas (kõik Endla teatrist)

Toimumisajad:
28. aprill 2011
Tallinnas Õpetajate Majas (toimunud)
9. mai 2011 Tartus Atlantise konverentsikeskuses (grupp komplekteeritud)
11. mai 2011 Tallinnas Õpetajate Majas (grupp komplekteeritud)

Koolituspäev algab registreerimise ja hommikukohviga kell 9.30 ja lõpeb kell 16.30. Pakutakse ka lõunat ja suupisteid.

Vaata lisaks koolitust tutvustavat videoklippi.

Koolitused toimuvad Euroopa Liidu struktuurifondide programmi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ raames ning seda finantseerib Euroopa Regionaalarengu Fond. Lisainfo: SF programmi "Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine" projektijuht Elsa Neeme, elsa.neeme@ria.ee.

Teema: Infoühiskonna teadlikkus

Lisatud 09.02.2012

Tagasi lehele "Uudised"