Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

The Baltic Challenge Award 2006 kandideerimiseks avatud

The Baltic Challenge Award kutsub IKT arvamusliidreid, ettevõtjaid ning tootjaid esitlema oma lahendusi esimesel Baltic Challenge Award 2006-l. Edukama projekti auhinnarahaks on 5000 eurot. Avalduste esitamise tähtaeg on 1. mai 2006.

The Baltic Challenge pakub suurepärast võimalust leida partnereid ning arendada koostööd IKT strateegilises valdkondades infrastruktuuri, toodete ja teenuste arenduse alal. The Baltic Challenge on auhinnaprogramm, mis on suunatud info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) lahendustele ja rakendustele avalikus halduses, haridusasutustes, ärisektoris, mis muudavad igapäevaelu kodanike ja klientide jaoks lihtsamaks.

The Baltic Challenge toetab kasutajast lähtuvat IKT võimaluste arendamist ning juurutamist teavitades olemasolevatest lahendustest, trendidest ning tuleviku väljavaadetest. The Baltic Challenge pakub samuti silmapaistvat koostöövõrgusikku Läänemere regioonis. The Baltic Challenge Award ootab kandideerima kõiki Läänemere riike - Taani, Eesti, Soome, Saksamaa, Läti, Leedu, Poola, Venemaa ja Rootsi nagu ka Valgevene, Norra ning Ukraina.
 

Lisatud 17.04.2006

Tagasi lehele "Uudised"