Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Telli e-valijakaart Kodanikuportaalist

Esmaspäevast, 8. jaanuarist kuni 31. jaanuarini on kodanikel võimalus tellida Riigikogu valimisteks elektrooniline valijakaart ning loobuda paberil valijakaardi saamisest. Elektrooniline valijakaart saadetakse valija ametlikule e-posti aadressile (@eesti.ee).

Siseministeerium koostöös Riigi Infosüsteemide Arenduskeskusega võtab kasutusele e-valijakaardi, mis on kättesaadav Kodanikuportaalis https://www.eesti.ee. Elektroonilise valijakaardi teenuse kasutamiseks tuleb enda ametlik @eesti.ee e-posti aadressi Kodanikuportaali keskkonnas suunata oma kasutatavale e-posti aadressile.

„Elektrooniline valijakaart on inimesele mugavam ja näitab ka tema keskkonnasõbralikku käitumist, sest meiliaadressile tuleva teate korral ei saadeta enam paberil valijakaarti koju,” ütles rahvastiku toimingute osakonnajuhataja Enel Pungas.

Siseministeerium saadab hiljemalt 12. veebruariks 2007 valijale valijakaardi. Need valijad, kes loobuvad paberil valijakaardist, saavad elektroonilise valijakaardi ajavahemikus 5. veebruarist – 12. veebruarini 2007 ametlikule e-posti aadressile (@eesti.ee).

Lisainfo:
Kärt Einlo, pressinõunik, Siseministeerium, 612 5034
Rica Semjonova, kommunikatsioonijuht, Riigi Infosüsteemide Arenduskeskus, 663 0233

Teema: Riigiportaal

Lisatud 08.01.2007

Tagasi lehele "Uudised"