Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Taotlusvoor ISKE rakendamiseks kohalikes omavalitsustes

15.06.2012

Riigi Infosüsteemi Amet alustab teisipäeval, 19. juunil 2012 struktuuritoetuste taotluste vastuvõttu avatud taotlusvoorus „Kohaliku omavalitsuse infosüsteemide turvalisuse tõstmine turvameetmete rakendamisega IT-süsteemides, võrkudes ja IT-rakendustes vastavalt kolmeastmelisele etalonturbesüsteemile (ISKE)“.

Taotlusvooru eesmärk on toetada kohalikke omavalitsusi, et nad kasutaksid vajalikke ja piisavaid turvameetmeid oma IT-süsteemide, võrkude ja info kaitsmiseks.

Kasutatavad turvameetmed peavad vastama määratud turvaklassile ning järgmistele ISKE moodulgruppidele:

  • IT-süsteemid (B3),
  • võrgud (B4),
  • IT-rakendused (B5).

Taotlusi saavad esitada kohalikud omavalitsused ja kohalike omavalitsuste liidud.

Taotletava toetuse maksimaalne summa on 75 000 eurot projekti kohta. Taotluse esitamise tähtaeg on 25.07.2012 kell 17.00. Taotlusvooru kogumaht on 300 000 eurot.

Taotlus tuleb sisestada elektrooniliselt struktuuritoetuste infosüsteemi riigiportaalis eesti.ee. Infosüsteemi tutvustus ja kirjeldus, kuidas saada selle kasutamiseks õigused, on aadressil https://www.eesti.ee/portaal/pjis.struktuuritoetus.

Taotluse deklaratsioon tuleb esitada kirjalikult RIA aadressile Rävala 5, 15169 Tallinn või elektrooniliselt aadressile ria[ät]ria dot ee.

Taotluste esitamise tingimused on toodud majandus- ja kommunikatsiooniministri 11.05.2009. a määruses nr 50 „Infoühiskonna edendamise meetme tingimused avatud taotlemise alusel.“

Lisainfot taotluste esitamise kohta saab meiliaadressilt ria[ät]ria dot ee.

EL Regionaalarengu Fondi logo

Teema: ISKE, Küberturve, RIA, Struktuuritoetused

Lisatud 14.06.2012

Tagasi lehele "Uudised"