Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

1. augustist on RIA peadirektor Jaan Priisalu

Jaan Priisalu sõnul nõuab riigi infosüsteemide edukas areng tõhusat teabevahetust. „Järelevalve infosüsteemide üle on üks ühistöö ja kommunikatsiooni vorm, mida me RIAs arendama hakkame. Loodan, et sunni kohaldamine jääb erakordselt harvaks ja me jätkame kõikide oma partneritega konstruktiivset koostööd“.

Priisalu on lõpetanud Tallinna I Keskkooli, ta on Tallinna Tehnikaülikooli magister ning Prantsusmaa ülikooli Universite de Paul Sabatier/Tolouse III teadusmagister. Viimati töötas ta Swedbankis, kus ta oli turvaintsidentide lahendamise meeskonna juht. Priisalu on Kaitseliidu küberkaitse üksuse ja infosüsteemide audiitorite ühingu liige, sertifitseeritud infosüsteemide audiitor (CISA).

Riigi Infosüsteemide Arenduskeskus muutus alates tänavu 1. juunist Riigi Infosüsteemi Ametiks. Amet pakub abi era- ja riigisektori infosüsteemide omanikele turvalisuse tagamisel ning sai õiguse teha järelevalvet.

RIA ülesanne on koordineerida riigi infosüsteemi arendamist ja haldamist nii, et riik saaks IT võimalusi kasutades rahvast teenindada parimal võimalikul moel.

Teema: RIA

Lisatud 01.08.2011

Tagasi lehele "Uudised"