Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

7. mai viimane päev e-valijakaardi tellimiseks

Euroopa Parlamendi valimisteks saab e-valijakaarti tellida kuni  7.mai õhtuni. Eile õhtuks oli riigiportaali eesti.ee kaudu elektroonilise teate tellinud 10 309 inimest. Eelmisteks valimisteks telliti 7026 elektroonilist valijakaarti.

Eesti.ee valdkonnajuht Eerik Hanni ootab sel aastal poole rohkem valijakaarte, kui telliti eelmisteks valimisteks. Ma loodan, et tänasega lisandub veel mitu tuhat eestimaalast, kes eelistavad paberivaba valijakaarti. Erinevus eelmisest valijakaardi tellimisest on oluline – seekord jääb see kehtima ka kõikideks järgmisteks valimisteks“.

Elektroonilise teate saab tellida http://www.eesti.ee/portaal/valimised.eabi. E-valijakaart annab teada kus, millal ja kuidas on võimalik hääletada. Seda ei pea välja printima ega valimisjaoskonda kaasa võtma.

E-valijakaardi tellimiseks peab olema aktiveeritud eesnimi.perenimi@eesti.ee e-posti aadress, mis on olemas igal ID-kaardi omanikul. Näitlikku materjali, kuidas enda @eesti.ee postiaadress aktiveerida, näeb aadressilt http://www.eesti.ee/portaal/!portaal.abi

Riigiportaal eesti.ee koondab riigi ja kohalike omavalitsuste infot ning teenuseid. Portaali on selle aasta nelja kuuga külastanud 850 167 inimest, mis on keskmiselt 7 084 külastajat päevas.

Teema: Riigiportaal

Lisatud 07.05.2009

Tagasi lehele "Uudised"