Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Sügisel jätkuvad IT-turvalisust käsitlevad koolitused

Sügisel jätkuvad koolitused infosüsteemide turvameetmete süsteemi ISKE tutvustamiseks avalikule sektorile erinevates Eestimaa linnades.

Osalejad saavad praegu registreeruda seitsmele ISKE teemalisele koolitusele. Need on suunatud avaliku sektori ja kohalike omavalitsuste juhtidele, IT-spetsialistidele ja -juhtidele ning ISKE rakendajatele. Koolitused toimuvad Tallinnas, Tartus, Rakveres ja Valgas.

Infosüsteemi turvameetmete süsteemi teemalistest koolitustest on praegu võimalik valida nelja vahel, milleks on ISKE praktiline rakendamine; ISKE auditeerimise tutvustamine; infoturbe ja selle regulatsioonide spetsiifilisem tutvustamine, mille sihtrühm on IT-spetsialistid. Tavaamentikele on mõeldud infoturbe sissejuhatav koolitus, kus eelnevad IT-alased teadmised pole vajalikud.

Esimene koolitus on 9. septembril Rakveres, kus tutvustatakse ISKE praktilist rakendamist. Üritus on suunatud IT-juhtidele ja spetsialistidele ning annab ülevaate ISKE valdkonnast ja oskused määrata infosüsteemide turvalisuse taset. Samal teemal toimub koolitus 7. oktoobril ka Valgas.

Lisainfo, koolituste ajad ja päevakavad on kättesaadavad RIA kodulehelt. Osalemine on avaliku sektori spetsialistidele tasuta. Samuti tasub jälgida ürituste kava, sest sinna lisatakse pidevalt järgmisi koolitusi puudutavat infot.

Üritused toimuvad koolitustesarja “Tark e-riik” raames, mille eesmärk on aidata ametnikel ja IT-spetsialistidel paremini kasutada infotehnoloogilisi lahendusi. Lisaks annab see võimaluse omavaheliseks suhtluseks ja tõhusamaks koostööks.

Lisaks koolitustele korraldatakse ka erinevatel teemadel infopäevasid ja seminare. Praegu on registreerumine avatud ka avaliku sektori veebide kasutajasõbralikumaks muutmist ning vaba tarkvara kasutamist tutvustavatele üritustele.

Ülevaade terve sarja raames läbiviidavate koolituste kohta

Koolitused toimuvad Euroopa Liidu struktuurifondide programmi “Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine” raames, mida rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Koolitusi aitab läbi viia AS BCS Koolitus.

Teema: Infoühiskonna teadlikkus, ISKE

Lisatud 09.02.2012

Tagasi lehele "Uudised"