Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Riigiportaal eesti.ee visuaalse identiteedi loomine ja teavituskampaania

Riigi Infosüsteemide Arenduskeskus korraldab väljakuulutamisega läbirääkimistega hankemenetluse riigiportaal eesti.ee visuaalse identiteedi loomiseks ja teavituskampaania läbiviimiseks.

Euroopa Liidu struktuurifondide programmi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ raames on kavas luua riigiportaal eesti.ee visuaalne identiteet ja viia läbi teavituskampaania eesmärgiga suurendada portaali võimalike kasutajate teadlikkust portaali olemasolu ning pakutavate võimaluste kohta. Teavituskampaania sihtrühm on Eesti elanikud.

Hankeobjekt on riigiportaali visuaalse identiteedi loomine ja teavituskampaania läbiviimine Eestis käesoleva aasta (2009) oktoobris-novembris. Hankelepingu raames teostatakse järgmised tööd:

  1. riigiportaal eesti.ee visuaalse identiteedi loomine;
  2. kampaania ideekontseptsiooni ja loovlahenduste väljatöötamine ja teostus;
  3. teavituskampaania korraldamine;
  4. vajalike allhangete teostamine;
  5. meediaplaneerimine;
  6. kampaania väljundite (reklaamtoodete – trükised, klipid, plakatid, jms.) kogumine ning arhiveerimine;
  7. kampaania tulemuste analüüs.

Selle hankemenetluse juures on taotluste esitamiseks vajaminev info kättesaadav riigihangete registris, hanke viitenumber 113652.

Hankedokumendid ja pakkumuste esitamise ettepanek esitatakse kvalifitseeritud taotlejatele pärast taotluse esitamist ja taotlejate kvalifitseerimist.

Taotluste esitamise tähtaeg on 3. august 2009 kell 11.00. Taotlused tuleb esitada Riigi Infosüsteemide Arenduskeskusesse (Rävala 5, V korrus).

Hankes esitatud küsimused ja vastused

Lisatud 10.07.2009

Tagasi lehele "Riigihanked"