Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

SA Innove pressiteade: Riigieksamite tulemusi saab tänavu tellida eesti.ee e-posti aadressile

Eksamisooritajad saavad tänavu tellida eksamitulemuste teavituse oma isiklikule eesti.ee e-posti aadressile SMS-teavituse asemel. Nii nagu varasematelgi aastatel saab tulemusest teada kohe, kui see on infosüsteemi kantud.

Eksamitulemuste teavituse saab tellida riigiportaalis eesti.ee menüüs Minu asjad. Teavituste tellimiseks tuleb suunata @eesti.ee aadress oma igapäevaselt kasutatavale e-postile.

Riigieksami tulemus saadetakse teenuse tellijale siis, kui eksamitulemus on süsteemi kantud. Kirjaga edastatakse aine nimetus ja kogutud punktisumma, iga eksami kohta edastatakse üks e-kiri.

Kes on nii varasematel aastatel kui ka sel aastal tellinud endale riigiportaalis SMS-teavituse ja soovivad sel aastal e-posti teavitust saada, peavad endale riigiportaalis eesti.ee uue teavituse tellima. Käesoleval aastal SMS-teavituse tellinutele saadetakse teenuse lõpetamise kohta ka personaalne sõnum.

Varasaematel aastatel on eksamitulemuste SMS-teavitust rahaliselt toetanud reklaamiandjad, kes on katnud enamuse sõnumite saatmisega tekkivast kulust ning vastutasuks soovinud, et SMS-teavituse lõpus kuvatakse nende reklaam.

SMS-teavitus lõpetatakse, kuna Andmekaitse Inspektsiooni hinnangul peab inimesele jääma valikuvõimalus, kas ta soovib teavitust koos reklaamiga või ilma, riigieelarves SMS-teavituseks kulusid ette nähtud ei ole, mistõttu ilma täiendava toetuseta SMS-teavitust teostada ei ole võimalik.

Rohkem infot teavituse tellimisest riigiportaalis

Lisainfo:

Sisulised küsimused: Andres Ääremaa, SA Innove testide korralduskeskuse juhataja, e-post: andres.aaremaa@innove.ee

Tehnilised küsimused: Aarne Seppel, RIA, eesti.ee sisujuht, e-post: aarne.seppel@ria.ee

Teema: Riigiportaal

Lisatud 07.02.2013

Tagasi lehele "Uudised"