Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Riigieksamite tulemused Kodanikuportaalis

Kodanikuportaalis https://www.eesti.ee saavad juba neljandat aastat kõik riigieksamite sooritajad tutvuda oma riigieksamite tulemustega. 5. juunist 2007 on seal väljas ühiskonnaõpetuse riigieksami tulemused. Teiste ainete tulemused jõuavad õppuriteni sedamööda, kuidas jõutakse töid parandada ning punkte andmebaasi sisestada.

E-posti teel edastatakse eksamiainete nimi või nimed, mille staatus on muutunud. Muudatuse sisuga saab tutvuda juba Kodanikuportaali vahendusel. Mobiiliteavituse puhul sisaldab lühisõnum ka eksamitulemust ennast. Lisaks näidatakse SMSist eksami sooritaja isikukood ja eksami nimi. Eksamitulemuste mobiilile tellimiseks tuleb eksamitulemustest teavitamise teenuse juures olevale väljale sisestada oma mobiiltelefoni number ning tulemuste selgudes saadetakse sellele numbrile lühisõnum. Teenust saavad kasutada kõigi Eesti mobiilioperaatorite kliendid ning sõnumid on saajale tasuta.

Kodanikuportaali päringute juurde pääseb otse aadressilt http://X-tee.riik.ee/portaal. Sisenemiseks kasutatakse ID-kaarti või internetipanga kaudu autentimist.

Teema: Riigiportaal

Lisatud 07.06.2007

Tagasi lehele "Uudised"