Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Riigi infosüsteemi interaktiivne juhend

Hankelepingu objekti nimetus: Riigi infosüsteemi interaktiivne juhend

Hankelepingu objekti kirjeldus: Lihtmenetlusega riigihanke eesmärk on leida pakkuja, kes koostaks Riigi infosüsteemi interaktiivse juhendi andmekogude ja infosüsteemide loomise ja haldamisega kokku puutuvatele ametnikele, avalikule sektori IT-arendajatele ning laiemale avalikkusele. Juhend on kavandatud jätkusuutlikuna – tarkvara peab võimaldama juhendit lihtsasti ajakohastada ja administreerida.

Materjal on mõeldud informatiivseks ning õpetavaks abimaterjaliks andmekogu loojatele ja haldajatele ning toetab laiemale sihtgrupile (poliitikud, meedia) positiivse kuvandi loomist riigi infosüsteemist. Materjal peab olema lihtsasti kasutatav ning lihtsalt mõistetav – andma lihtsa, kuid põneva ülevaate ning valmistama lugejat ette enne põhjalikemate materjalidega tutvumiseks.

Tööd tellitakse Euroopa Liidu struktuurifondide programmi "Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine" raames ja seda rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Pakkumuste esitamise tähtaeg: 19. oktoober 2009.a kella 13.00-ks.

Pakkumuste esitamise viis: saata e-posti aadressil rica.semjonova[ät]ria.ee või tuua Riigi Infosüsteemide Arenduskeskusesse (Rävala 5, V korrus, Tallinn).

Hankedokumendi kohta esitatud küsimuste vastused

Kontaktisik:
Veiko Kampura
projektijuht
tel 663 0268
veiko.kampura[ät]ria.ee

Lisatud 23.09.2009

Tagasi lehele "Riigihanked"