Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Jätkub koolitustesari "Tark e-riik"

Sellel nädalal algas taas riigi- ja erasektori spetsialistidele mõeldud koolitustesari "Tark e-riik". Lähemat infot koolituste ja osalemise kohta saab RIA kodulehelt "Tark e-riik" koolituste rubriigist.

"Sel aastal on kavasse lisandunud palju uusi koolitusi, näiteks infoturbe ja IT-taristu kaitse teemadel,“ rääkis programmijuht Agne Kivisaar. "Turvaintsidentide ärahoidmiseks ja turvariskide vähendamiseks korraldatavad koolitused ja teabepäevad aitavad ühelt poolt tõsta infoturbe alast teadlikkust, et ühiskonnas toimiks tavapärane elukorraldus ja teiseks tutvustavad tasuta tehnoloogiad, mida riik pakub", lisas Kivisaar.

Koolituste korraldajad rõhutavad, et tehnoloogia kasutamine ei ole eesmärk omaette, IT on vahend inimeste elu lihtsamaks muutmiseks. Sellepärast on paljudele koolitustele oodatud ka spetsialistid, kelle igapäevatöö ei hõlma infotehnoloogiat ja kelle ametinimetuses ei ole tähepaari „IT“.

Üritused toimuvad Euroopa Liidu struktuurifondide programmi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ raames, mida rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Kõik koolitused on osalejatele tasuta ja neid aitab läbi viia AS BCS Koolitus.

Teema: Infoühiskonna teadlikkus

Lisatud 23.08.2011

Tagasi lehele "Uudised"