Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Raamleping Microsoftiga

9.10.2002

Täna kell 13.00 tutvustavad Eesti Informaatikakeskuse direktor Imre Siil ja Microsofti Baltikumi regiooni juht Torben Andersen Eesti riigi ja Microsofti vahel sõlmitud raamlepingut. Pressikonverents peetakse Eesti Informaatikakeskuse nõupidamiste ruumis  Rahukohtu 2.

Microsoftiga sõlmitud kokkulepe on jätkuks mõni aasta tagasi sõlmitud leppele, mille alusel riigiasutused on seni saanud küllaltki arvestatavaid soodustusi ja säästnud eelarveraha. Selle raamleppe praktilisel rakendamisel tuleb silmas pidada, et konkreetsed soodustused rakenduvad EIK korraldatud ühtsete tarkvarahangete puhul.

Microsoft kinnitab leppes ka oma valmisolekut toetada Eesti riigis IT vallas toimuvaid arendusprotsesse. Microsoft on  on valmis järgima Eesti valitsuse prioriteete  ja aitama siis oma kogemuse ja teadmistega kaasa nende elluviimisel. Niisamuti kinnitab lepingupartner valmisolekut pakkuda eritingimusi ja IT-alast tuge Eesti haridusasutustele ning osaleda ka muudes Eesti avalikkusele suunatud IT-projektides. Microsoft on samuti valmis eesti keele toe edasiseks pakkumiseks. Seega näitab sõlmitud leping teed väga vajalikule avaliku sektori ja erasektori partnerlusele.

Teema: RIA

Lisatud 25.11.2005

Tagasi lehele "Uudised"