Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Paigaldage ID-kaardi baastarkvara uus versioon 3.7.2

Hiljuti ilmnes, et digidoc-tarkvaras pole kaitset ühte kindlat tüüpi rünnaku vastu. Teadaolevalt ei ole sellist rünnet toimunud ning ID-kaardi kasutajatel pole muretsemiseks põhjust – nii autentimine kui allkirjastamine töötavad probleemideta. Praeguseks on leitud viga parandatud ning uuenenud tarkvara saadaval veebilehel https://installer.id.ee

Neil, kellel on arvutis ID-tarkvarast uuem versioon kui 3.5, uueneb tarkvara nädala jooksul automaatselt. Pakutud uuendusega tuleks kindlasti nõustuda. Soovijad saavad tarkvara koheselt uuendada installer.id.ee veebilehel.

Selleks, et kontrollida oma tarkvara versiooni, tuleks arvutis avada rakendus DigiDoc3 klient ning valida paremalt ülevalt link "info". Kui avanenud infos on tarkvara versioon väiksem kui 3.5, tuleks uus tarkvara alla laadida veebilehelt installer.id.ee.

Taolisi tarkvaravigu tuleb ette – täiuslik tarkvara pole veatu, vaid selline, mille võimalikele väärkasutustele mõistlikult reageeritakse.

Arendajate jaoks on olemas uued versioonid teekidest. Detailsem teekide muudatuste ja paranduste nimekiri ning allalaadimine.

Teema: PKI

Lisatud 23.08.2013

Tagasi lehele "Uudised"