Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja valitsemisala ühtse dokumendihaldussüsteemi ostmise, juurutamise ja hooldusteenuse pakkumise avatud pakkumismenetlus

2.06.2005

Riigi Infosüsteemide Arenduskeskus kuulutas välja avatud pakkumismenetlusega riigihankekonkursi Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile ja valitsemisalale ühtse dokumendihaldussüsteemi ostmiseks, juurutamiseks ja hooldusteenuse pakkumiseks. Hanke viitenumber riiklikus riigihangete registris on 019806.

Pakkumise kutse dokument nr 33 väljastatakse pärast pakkuja poolse taotluse saatmist e-posti aadressile 33@ria.ee või Riigi Infosüsteemide Arenduskeskusse ise kohale tulles. Taotluses peavad olema märgitud pakkumise kutse dokumendi nr 33 väljastamist taotleva ettevõtte nimetus, postiaadress koos postiindeksiga, kontaktisik ja tema kontaktandmed (nimi, telefoni ja faksi number, e-posti aadress) ja ning märge selle kohta, kas kontaktisik on nõus pakkumismenetlusega seotud dokumentide elektroonilise kättetoimetamisega (nõusoleku korral näidata taotluses elektronposti aadress, kuhu dokumendid elektroonselt kätte toimetada).

Pakkumiste esitamise tähtaeg lõpeb 19. augustil 2005 kell 14.00.

Teema: RIA

Lisatud 25.11.2005

Tagasi lehele "Uudised"