Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Lõppes taotlusvoor e-teenuste koolitusteks

1. septembril lõppes taotlusvoor Eesti elanike koolitamiseks e-teenuste vallas, kuhu esitati projekte 65 miljoni krooni eest. Struktuurifondide vooru eesmärk on inimeste koolitamine avalike e-teenuste kasutamiseks ja võimaluste loomine aktiivseks iseõppeks.

Tähtajaks laekus RIAsse 18 taotlust 9 taotlejalt. Selle taotlusvooru jaoks on eraldatud 30 miljonit krooni, struktuurifondidest küsitakse projektide läbi viimiseks üle 55 miljoni krooni. Kui lisada taotlustele omafinantseering, ulatub projektide kogumaksumus üle 65 miljoni krooni.

Taotlusvoor "E-keskkonnas olevate teenuste kasutamiseks teadmiste ja oskuste taseme tõstmine sh tugevate autentimisvahendite ja digitaalallkirja kasutamise õpetamine" oli suunatud mittetulundusühingutele ja sihtasutustele. Otsuse rahastamise kohta teeb hindamiskomisjon 45 päeva jooksul.

RIA kuulutab septembrikuus välja ka kaks järgnevat vooru - "Teabe kättesaadavuse parandamine" ja "Dokumendihaldussüsteemide kaasajastamine üleminekuks asutuste vahelisele paberivabale asjaajamisele". Avatud taotlusvoorude kohta saab infot www.ria.ee/struktuuritoetused 

 

Teema: Struktuuritoetused

Lisatud 04.09.2008

Tagasi lehele "Uudised"