Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

RIA konverents: „Euroopa digitaalne ühtne turg“

Konverentsisaali pilt20. detsembril toimub Viru hotelli Konverentsikeskuses Euroopa digitaalse siseturu arendamise teemaline konverents, mis on suunatud avaliku sektori ja ettevõtete juhtivtöötajatele, ettevõtlusorganisatsioonide esindajatele ning akadeemikutele.

Kuigi lõppeval aastal täitus Euroopa ühtse turu 20. tegevusaasta, on teenuste, kaupade, kapitali ja inimeste vabas liikumises veel tuntavat arenguruumi. Eestis harjumuspärane, kuid liikmesriigiti erinevalt korraldatud digitaalne asjaajamine on tänases Euroopas keerukas ja ettevõtja piiriülest äritegevust kohati piirav.

Milliseid peamisi takistusi ja kasutamata võimalusi näevad siin riik, ettevõtjad, EL struktuurid ja poliitikud? Millised on digitaalse siseturu kujundamisel Euroopa arengusuunad? Milliseid võimalusi on Eesti selles protsessis valmis looma ja pakkuma?

Konverentsil arutlevad ettevõtjad, riigiametnikud ja välispartnerid ühiselt, kas IT-lahendused on võluvits, millega Euroopa siseturu uksed avada.

Konverentsi programm (.pdf, 271 KB)

Konverents on tasuta, sellel osalemiseks tuleb registreeruda hiljemalt 17. detsembril.

Konverentsi korraldab Riigi Infosüsteemi Amet koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ning Riigikantseleiga EL struktuurifondide programmist „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastusel. Konverentsi aitab läbi viia BCS Koolitus AS.

Teema: Infoühiskonna teadlikkus, RIA

Lisatud 07.12.2012

Tagasi lehele "Uudised"