Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Kõik saavad maailmarekordit toetada

Alates tänasest on kõikidel soovijatel võimalik panna õlg alla digitaalallkirja maailmarekordi sooritamisele. RIA avas kampaania lehel www.id.ee alamlehe, kus on üleval kõik kampaania reklaammaterjalid.

Lehelt saab alla laadida kampaania bännereid, tele-ja raadioklippe, logosid, arvuti taustapilte. Enamus materjale on nii eesti kui vene keeles, alla laetav pakett sisaldab mõlemakeelset faili. Soovi korral näevad kõik toetajad enda logo või nime kampaania toetajate lehel.

Kampaania „Tule, teeme maailmarekordi!“ algas 22. mail. Kampaania eesmärk on sooritada uus maailmarekord: saada ühele dokumendile võimalikult palju digitaalseid allkirju. Lisaks reklaamidele meedias on soovijatel võimalik digitaalallkirja andmist õppida ka spetsiaalsetes koolitusboksides.

ID-kaardi elektrooniliste kasutusvõimaluste teavituskampaania toimub Euroopa Liidu struktuurifondide programmi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ raames. Programmi kogumaht on 50 miljonit krooni ja tegevusi toimuvad aastatel 2007-2015.

Teema: Infoühiskonna teadlikkus, PKI

Lisatud 12.02.2012

Tagasi lehele "Uudised"