Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

ISKE ja infoturbe alased koolitused mais-juunis

Koolituste programmi „Tark e-riik“ egiidi all toimuvad mais-juunis mitmed ISKE ning infoturbe valdkonda üldisemalt käsitlevad koolitused ning seminarid. Toimumiskohtade haare ulatub Tallinnast Kuressaareni. Koolitused on osalejatele tasuta. Koolituste peamine sihtgrupp on avaliku sektori ning kohalike omavalitsuste töötajad.

27. mai – ISKE praktiline rakendamine (Tartu) – ülevaatlik koolitus ISKE valdkonnast. Sobib eelkõige neile, kes alles kavandavad ISKE rakendamist või on alles üsna alguses. (Lektori Andro Kull)
2. juuni – ISKE praktiline rakendamine (Pärnu) (lektor Andro Kull)
2. juuni – ISKE praktikute seminar (Tallinn) – arutlusseminar suurte riigiasutuste ISKE rakendajatele. (modereerib Toomas Viira, RIA)
4. juuni – ISKE audit (Tallinn) – Koolituse läbinu tunneb ISKE rakendamise auditi ja hindamise põhimõtteid ning oskab neid praktilises töös rakendada. (Lektor: Andro Kull)
8.-9. juuni – Infoturve IT-spetsialistile (Tartu) – kahepäevane koolitus avaliku sektori IT-juhtidele, IT-spetsialistidele ning ISKE rakendajatele. (Lektor: Riivo Lepp)
14.-15. juuni – Infoturbe IT-spetsialistile (Tallinn) (Lektor: Riivo Lepp)
21. juuni – Infoturbe sissejuhatus (Kuressaare) (Lektor: Andro Kull)

ISKE turvameetmed aitavad kaitsta kogu IT-valdkonnaga seonduvat, mis omakorda tagab asutuse infosüsteemi kõige hinnalisema vara - andmete – säilimise. ISKE on kohustuslik riigi ja kohaliku omavalitsuste (KOV) andmekogude infosüsteemides, kuid soovi korral saavad seda kasutada ka äriettevõtteid.

Koolitused toimuvad Euroopa Liidu struktuurifondide programmi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ raames, mida finantseerib Euroopa Regionaalarengu Fond. Koolitusi aitab läbi viia BCS Koolitus AS. Kuna osalejate arv on piiratud, jätab korraldaja endale õiguse registreerumise tühistamisele.

Täpsem info koolituste kaupa

Palun jagage infot ka oma headele kolleegidele!

Lisainfo:
Rica Semjonova
EL SF programm „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“
projektijuht
rica.semjonova@ria.ee
6630295
 

Teema: Infoühiskonna teadlikkus, ISKE

Lisatud 09.02.2012

Tagasi lehele "Uudised"