Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Infoühiskonna konverents 2010 - registreerimine nüüd kõigile avatud

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi korraldatav iga-aastane Infoühiskonna konverents leiab tänavu aset 17. märtsil 2010 Tallinnas KUMU auditooriumis. Registreerimine on kuni 15. märtsini avatud kõigile.

Konverentsi eesmärgiks on tõsta teadlikkust ning üheskoos arutleda infoühiskonna uute väljakutsete üle.Selle aasta kaks põhiteemat on roheline IT ning avaliku sektori roll sotsiaalses meedias.

Ettekannete ja debattide käigus otsime vastuseid küsimustele:
* Mis on roheline IT ning millised on sellega seonduvad väljakutsed ja võimalused Eesti jaoks?
* Kas ja kuidas peaks avalik sektor sotsiaalsetes võrgustikes toimetama?
* Kuidas mõjutab web2.0 ajastu meie privaatsust?

Rohelise IT teemalise avaettekande teeb Majandusliku Koostöö ja Arengu Organisatsiooni (OECD) internetimajanduse programmidirektor Graham Vickery.

Avaliku sektori rolli uues meedias aitab lahti mõtestada IT-visionäär Linnar Viik.

Üritus on osalejatele tasuta, registreerimine nüüd kõigile avatud kuni 15.märtsini! Konverentsil osalemisest loobumise korral palume teatada konverents@riso.ee Kõik huvilised on oodatud konverentsist osa saama otseülekande ja Twitteri keskkonna vahendusel. Lisainfo ja küsimused: konverents@riso.ee

Täpsemalt vaata konverentsi kodulehelt

Infoühiskonna konverents toimub Euroopa Liidu struktuurifondide programmi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ raames ja seda rahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Teema: Infoühiskonna teadlikkus

Lisatud 09.02.2012

Tagasi lehele "Uudised"