Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Infopäev „Arendusprotsessi parimad praktikad“

Täna toimub Viru Konverentsikeskuses infopäev „Arendusprotsessi parimad praktikad“, mis toob kokku avaliku sektori IT-lahenduste tellijad ning elluviijad. Päeva jooksul jagatakse praktilisi kogemusi ning räägitakse headest ja halbadest näidetest, millega IT-lahenduste loomise juures sageli silmitsi seistakse.

„Loodan, et suudame panna osalejad unustama, et saalis on nende konkurendid või lepingupartnerid ning tekib hea õhkkond mõtete ja kogemuste vahetamiseks“, kommenteeris RIA asedirektor Kalle Arula. „Selleks, et infotehnoloogiaga seotud projektid oleksid edukad, on oluline, et täitja ja tellija räägiks sama keelt“, lisas ta.

Infopäev on osa koolituste- ja infopäevade sarjast „Tark e-riik“, mille eesmärk on riigi infosüsteemi laiade võimaluste tutvustamine ning tõhusam koostöö avaliku ja erasektori vahel.

Koolitustesari toimub EL struktuurifondide programmi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ raames ja seda rahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond. Ürituse korraldab Riigi Infosüsteemide Arenduskeskus koos Tallinna Arvutikooliga.

Osalejate registreerumine on lõppenud.

Teema: Infoühiskonna teadlikkus

Lisatud 12.02.2012

Tagasi lehele "Uudised"