Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

ID-kaardi baastarkvara uuendused ­– versioon 3.7.1

ID-baastarkvara illustratsioonAvalikustatud on ID-tarkvara versioon 3.7.1, mis sisaldab kahte olulist veaparandust.

Formaadi veaga faili puhul antakse hoiatus veast, ent allkiri kuvatakse kehtivana. Antud muudatus puudutab DigiDoc faile, mille puhul on <DataFile> elemendis puudu xmlns atribuut. Varasemad ID-tarkvara versioonid käitusid selliste failidega teisiti. Lisainfo

Tarkvara paigaldamisel kustutatakse Windowsi registrist vana baastarkvara versioonidega (ver 2.x.x) seotud registrivõtmed. See parandab Windows operatsioonisüsteemides autentimisel ja allkirjastamisel esinenud tõrkeid.

Lisaks on muudetud DigiDoc3 kliendis Mobiil-IDga allkirjastamisel sisestatava telefoninumbri formaati, number tuleb kirjutada kujul 3725xxx (varem oli +372). + märgi või muude sümbolite sisestamine väljale ei ole enam võimalik.

Automaatne tarkvarauuendus jõuab vanemate versioonide (alates ver 3.5) kasutajateni järgmisel nädalal. Kasutajad, kelle arvutis on vanem baastarkvara versioon kui 3.5, peaksid uue versiooni alla laadima lehelt installer.id.ee.

Arendajate jaoks on olemas uued versioonid teekidest. Detailsem teekide muudatuste ja paranduste nimekiri ning allalaadimine.

Teema: PKI

Lisatud 11.04.2013

Tagasi lehele "Uudised"