Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Lihtsustatud korras tellitav hotelli konverentsiteenus

Lihtsustatud korras tellitava teenusena "Hotelli konverentsiteenus" tellib RIA EL struktuuritoetuse toetusskeemist „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ konverentsiruumide rendi ja toitlustuse 22.–23.09.2016 toimuva kõrgetasemelise rahvusvahelise ürituse korraldamiseks orienteeruvalt 100 kuni 130-le inimesele.

Toimumiskoht peab asuma Tallinna südalinnas või sellest mõistliku jalutuskäigu kaugusel, et tagada kesklinna hotellides ööbivate väliskülaliste aja võimalikult säästlik kasutamine ning mugav ligipääs ürituse toimumiskohale.

Toimumiskoht peab olema esinduslik, väärikas ning võimalikult inspireeriva õhkkonnaga, et luua soodsad tingimused mõttetööks ning aastakohtumise eesmärkide parimaks saavutamiseks.

Ruumide vajadus:

  1. Üks suur ruum, kuhu peab ristkülikukujulise laua taha mahtuma istuma korraga 76 inimest (laua orienteeruvad mõõtmed 21x7m, äärmisel juhul 18x7,2m) ning seinte äärtes olevatele toolidele ülejäänud inimesed (orienteeruvalt 24–54 inimest). Ruumis peab jääma mõistlikult ruumi ka liikumiseks ehk laua äärest seinani peab jääma vähemalt 2m. Ruumis ei tohi olla poste/tugisambaid, mis piiravad osalejate vaatevälja. Lisaks peab ruumi mahtuma tehniku ala/laud, kaamera(d) ülekande tegemiseks ja võib-olla ka kõnepult esinejale. Lisaks on vaja kasutada ruumis kahte tõlkekabiini (ühes kabiinis 2 tõlki, teises kabiinis 1–2 tõlki). Kui ruumis kohapeal pole tõlkekabiine, siis peab olema ruum piisavalt suur, et sinna mahuksid ära ka teisaldatavad tõlkekabiinid.
  2. Kaks väiksemat ruumi, kus nõupidamiste stiilis mahub laua taha istuma kokku vähemalt 8 inimest (ühele poole lauda 4 inimest ja teisele poole lauda 4 inimest).
  3. Messiala ehk näituseala orienteeruvalt 10-le väljapanekule (messiala peab konverentsialal paiknema võimalikult orgaaniliselt, st nii, et tekiks suurim võimalik uute kontaktide loomise võimalus, nt fuajees. Külalised tutvuvad messialaga eelkõige söögipauside ajal.)
  4. Toitlustusala
  5. Staabiruum lauaga, kus korraldajad saavad asju ajada.

Lisaks peab olema tagatud kohapealne toitlustus.

Täpsema info saamiseks saatke e-kiri kontaktisikule: Signe Habakukk, signe.habakukk@ria.ee

Pakkumuse esitamise tähtaeg: 25.02.2016 kell 17.00.

Lisatud 18.02.2016

Tagasi lehele "Riigihanked"