Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Hea ajakirjanik!

21. oktoober. Kell 14.00. Kristiine keskuse aatrium. Ootame Sind!

Laste turvalisus internetis saab alguse emadest-isadest. Samuti eeldavad head netikombed hulgaliselt kodutööd. Vanemad leiavad aga sageli, et arvutiteemadel on lapsed neist targemadki. Selle tõttu jäävad paljudel lastel saamata vajalikud nõuanded, kuidas internetis ohtusid ära tunda ja neile reageerida.

RIA korraldab sel sügisel kuuajase üleriigilise teavituskampaania, millega julgustame vanemaid oma laste internetikäikudest osa saama.

Kutsume Sind 21. oktoobril kell 14.00 Kristiine keskuse aatriumis kampaaniale avalööki andma! Ühtlasi avame üritusel installatsiooni, mis kujutab internetti lapse pilgu läbi vaadatuna.

Lapsevanemateni aitavad sõnumit viia CERT infoturbe ekspert Anto Veldre, RIA kommunikatsioonijuht Katrin Pärgmäe ja Tallinna Perekeskuse psühholoog Anni Vaher, kes nõustab teiste seas ka netikiusamise ohvriks langenud lapsi.

Loodame väga, et saad üritusel osaleda. Oma osalemisest palume teada anda e-kirja teel aadressil press@ria.ee või 66 30 233. Samal viisil saad küsida ka lisainfot.

Kampaania toimub Euroopa liidu struktuurifondide programmi "Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine" raames ja seda rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Peatse kohtumiseni!
 

Teema: CERT, Infoühiskonna teadlikkus, Küberturve

Lisatud 12.02.2012

Tagasi lehele "Uudised"