Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Hange teavituspartneri leidmiseks

25.05.2011

RIA kuulutas välja hanke, millega otsitakse teavituspartnerit sügisel algava riigiportaali teavituskampaania läbi viimiseks. Teavituse eesmärk on tutvustada arvutikasutajatele ja ettevõtjatele riigiportaali eesti.ee võimalusi ja teenuseid.

„Partneriks otsime täisteenust pakkuvat reklaamiagentuuri, kes lisaks teavituskampaaniale suudab välja pakkuda ja ellu viia ka muid alternatiivseid lahendusi. Ülesanne on kindlasti keeruline, sellepärast näeme võimalike osalejatena just selliseid agentuure, kellel on nii turunduskogemusi, suurte projektide tausta kui loovust“, räägib programmijuht Agne Kivisaar.

Kuna teavitustegevuste mõiste on lai ja võimalusi palju, nõuab see hankija ja pakkuja tihedat koostööd. Seepärast on hankemenetluse liigiks valitud just võistlev dialoog. Taotlusi hankes osalemiseks on võimalik esitada kuni 1. juulini.

Teavitustegevused toimuvad Euroopa Liidu struktuurifondide programmi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ raames. Tegevuste planeeritav aeg on sügis 2011 kuni kevad 2012. Lähem teave hanke kohta.

Teema: Infoühiskonna teadlikkus

Lisatud 09.02.2012

Tagasi lehele "Uudised"