Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

F-Secure Anti-Virus viirusetõrje tarkvara raamleping

22.07.2003

Riigi Infosüsteemide Arenduskeskus (RIA)  ja AS BCS Infra  sõlmisid koostöölepingu viirustõrjetarkvara F-Secure Anti-Virus müügiks. Nimetatud viirustõrjeprogrammi müüakse riigiasutustele, kohalikele omavalitsustele ja avalik-õiguslikele institutsioonidele  soodustatud tingimustel.

„Eestis juba laialt tuntud F-Secure viirustõrje tarkvaralitsentse ja tugiteenuse pikendusi on nüüdsest võimalik soetada kuni viis korda soodsamalt võrreldes tavahinnakirjaga. Usume, et üheskoos oma ligi 100 edasimüüjaga saame kaasa aidata Eesti avaliku sektori organisatsioonide soodsamate ja kvaliteetsemate infoturbelahenduste kaasajastamisele“ kommenteeris AS BCS Infra juhataja Erko Tamuri.

AS BCS Infra viirustõrjelahenduste grupijuht Andrus Koka sõnul saavad tänu allakirjutatud lepingule avaliku sektori asutused  paindlikult arvestada ja ette planeerida viirustõrjelahendusi olemasoleva komplekstoote F-Secure Anti-Virus Total Suite raames, mitte keeruliste üksikute toodete lõikes.

Koostööleppe kohaselt avaneb Eesti avaliku sektori organisatsioonidel võimalus kasutusele võtta maailma ühe tunnustatava viirustõrjetarkvara F-Secure Anti-Virus tooteid nn suuromaniku tingimustel, mis annavad antud valdkonna investeeringutele mitmekordseid soodustusi,” ütles Koka.

RIA direktori Epp Joabi sõnul on tegemist esimese RIA poolt sõlmitud raamlepinguga ning sõlmitud leping ei kohusta riigiasutusi soetama ühte kindlat viirusetõrje toodet, vaid loob võimaluse seda teha oluliselt soodsamatel tingimustel. 

RIA loodi Eesti Informaatikakeskuse ja Riigihangete Keskuse baasil. RIA on riigi infosüsteemide töö koordineerimiseks ja läbiviimiseks vajalik tugiasutus, mis aitab koguda ja analüüsida informatsiooni, et valmistada ette üldistest riiklikest arendusstrateegiatest lähtuvaid konkreetseid projekte ja suunata nende täitmist, samuti korraldada eri institutsioonide vahelist praktilist koostööd ning neid nõustada.

AS BCS Infra on  F-Secure Corporationi koostööpartner ja distribuutor Eestis alates 1992 aastast. BCS Infra keskendub IT infrastruktuurilahendustele. Peamised tegutsemisvaldkonnad on outsourcing-teenused, server- ja varunduslahendused, viirustõrjelahendused ning IT riist- ja tarkvaratoodete müük ja teenindus. BCS Infra omab Microsoft Kuldpartneri (Microsoft Gold Certified Partner) tiitlit.

Teema: RIA

Lisatud 25.11.2005

Tagasi lehele "Uudised"