Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

I Kõrgemate infoühiskonna kursuste korraldamine

Hankelepingu objekti nimetus: I Kõrgemate infoühiskonna kursuste korraldamine

Hankelepingu objekti kirjeldus: Lihtmenetlusega riigihanke eesmärk on leida täisteenuse pakkuja, kes nõustab hankijat kursuse sisulise kontseptsiooni ja formaadi väljatöötamisel; organiseerib kuruse läbiviimise (ruumid, majutus etc) ja hindamise. Kursuse peaeesmärk on anda ülevaade infoühiskonna senistest arengutest ning arutleda vajaduste ja võimaluste üle muuta avaliku sektori toimumisprotsesse info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kaasabil tõhusamaks. Alameesmärk on aleida uute e-teenuste loomise võimalusi ning saada vajaliku sisendit infoühiskonna seotud poliitikakujundamisse.

Toimumisaeg: novembri lõpp (26.-27. nov)

Kestvus: 2 päeva

Sihtgrupp: 30-50 erineva sektori arvamusliidrit - avaliku-, era- ja kolmanda sektori esindajad (kantslerid, maavanemad jt kõrgemad riigiametnikud), valdkonna spetsialistid, ajakirjanikud, teadlased.

Tööd tellitakse Euroopa Liidu struktuurifondide programmi "Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine" raames ja seda rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Pakkumuste esitamise tähtaeg (pikendatud): 14. september 2009.a kella 13.00-ks.

Pakkumuste esitamise viis: saata e-posti aadressil rica.semjonova[ät]ria.ee või tuua Riigi Infosüsteemide Arenduskeskusesse (Rävala 5, V korrus, Tallinn).

Kontaktisik:
Rica Semjonova
projektijuht
tel 663 0295
rica.semjonova[ät]ria.ee

Küsimused-vastused

Lisatud 10.08.2009

Tagasi lehele "Riigihanked"