Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

EL jagab info- ja kommunikatsioonitehnoloogia projektidele 107 miljonit eurot

Euroopa Komisjon jagab tänavu info- ja kommunikatsioonitehnoloogia projektidele 107 miljonit eurot toetust. Taotlusi saab esitada kuni selle aasta 1. juunini.

Toetust saavad taotleda nii era- kui avaliku sektori asutused info- ja kommunikatsioonitehnoloogia lahenduste rakendamiseks üle-Euroopaliselt.

Kokku saavad sel aastal toetust kuus erinevat valdkonda: keskkonnasäästlikud lahendused sotsiaalmajutuses, veekasutuses ja ühistranspordis, liiklusturvalisus; digitaalsed raamatukogud; tervis ja kaasamine; avatud innovatsioon tuleviku internetiteenuste jaoks tarkades linnades; paremad teenused kodanikele ja ettevõtetele; mitmekeelne veeb.

Varasematel aastatel on projektides Eestist edukalt osalenud näiteks AS Sertifitseerimiskeskus, AS Ida-Tallinna Keskhaigla, Eesti E-tervise SA ja Tietoenator Eesti AS.

Programmi infopäevad toimuvad Tallinnas 17. veebruaril ning Tartus 3. märtsil. Täpsem info Euroopa konkurentsivõime ja innovatsiooni programmi (CIP) info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (ICT) poliitikatoetuse alamprogrammi (PSP) 4. taotlusvooru eestikeelsel veebilehelt: http://cip-ict-programm.blogspot.com.

Teema: Struktuuritoetused

Lisatud 02.02.2010

Tagasi lehele "Uudised"