Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Eesti.ee korraldab portaali sisutoimetajatele kiirkohtinguid

Riigiportaali eesti.ee rubriikide sisu eest hoolitseb ligi 70 veebitoimetajat eri riigiasutustest. Riigiportaali sisu ametkondadevahelises koostöös ajakohastamiseks ja lugejasõbralikumaks muutmiseks korraldab eesti.ee meeskond toimetajatele omavahelisi n-ö kiirkohtinguid.

Riigiportaali kolm toimetajat laua taga

Seminarid on toimunud sotsiaalvaldkonna toimetajatele ning ettevõtlusvaldkonna artiklite autoritele. Seminaril toimuv kiirkohting tähendab seda, et eri asutuste toimetajad istuvad kahekaupa maha, vaatavad oma valdkonna teemasid ja proovivad leida koostöövõimalusi. Aja lõppedes liigutakse järgmise osaleja juurde. Lisaks osalevad veebitoimetajad rühmatöös, milles vaadatakse ühiselt läbi ja muudetakse lihtsamaks riigiportaali teemaartiklid.

"Ühe valdkonna autorite koondamine annab meile mitu paari teravaid ja asjatundlikke silmi, mis märkavad kergesti, kui selle valdkonna oluline info on riigiportaalis puudu või kehvalt kirja pandud," ütles riigiportaali sisujuht Aarne Seppel. "Kiirkohtingute tulemusena oleme seljatanud suure hulga kantseliiti, ajakohastanud portaali sisu ja leidnud mitmeid teemasid, mida portaalis veel kajastada," lisas ta.

Riigiportaali toimetajad istuvad kahekaupa laudade taga ja vestelvad.

Toimetajate tagasiside kiirkohtingule on positiivne. Seminaride tulemusel saavad värske sisu näiteks tarbijakaitse, sotsiaal- ja ettevõtlusvaldkonna artiklid. Järgmine kiirkohting toimub sügisel liiklus- ja transporditeemaliste artiklite toimetajatele.

Riigiportaalis eesti.ee on kodanikule ja ettevõtjale üle 30 teema ning üle 400 teemaartikli. Praegu on populaarsemad teemad riigieksami teavituse tellimine, isikut tõendavad dokumendid ja nende taotlemine ning ravikindlustus.

Teema: Riigiportaal

Lisatud 17.06.2013

Tagasi lehele "Uudised"