Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Eesti parimad e-teenused saavad veebikleebise

Eesti parima e-teenuse konkursi võitjad saavad esmakordselt koduleheküljele veebikleebise, mille järgi tunneb internetikasutaja ära tiitlivõidu noppinud e-lahendused.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi riigi infosüsteemide osakonna juhataja Margus Püüa sõnul on tegemist digitaalse kvaliteedimärgiga, mis suurendab inimeste teadlikkust Eesti parimate e-teenuste kohta. „Kui hea teeninduse kuu raames enim kiita saanud ettevõtted saavad oma uksele panna tunnustava kleebise, siis parimate e-teenuste pakkujad saavad nüüd kasutada spetsiaalset tunnusmärki oma koduleheküljel,“ lisas Püüa.

Veebikleebise „Parim e-teenus 2011“ saavad konkreetsed e-teenused, mis on pälvinud ekspertidest koosneva žürii tunnustuse ning läkitatakse võistlustulle maailma parimate e-lahenduste konkursil World Summit Award (WSA) 2011.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi (MKM) ning Riigi Infosüsteemide Arenduskeskuse (RIA) väljakuulutatud konkursist Eesti parim e-teenus 2011 on oodatud osa võtma kõik Eestis e-lahendusi arendavad ettevõtted, organisatsioonid ja üksikisikud. Parimad e-teenused valitakse välja e-õppe, e-kultuuri, e-teaduse, e-valitsuse, e-tervise, e-äri, e-meelelahutuse ja e-kaasamise kategooriates.

Konkursil saab kandideerida kuni järgmise aasta 16. jaanuarini, võitjad valib žürii välja veebruaris. Konkursi tingimustega saab täpsemalt tutvuda aadressil www.e-konkurss.net.

Eesti parimad e-teenused osalevad aprillikuus ülemaailmsel konkursil World Summit Award (WSA) 2011, kus valitakse välja ja tutvustatakse maailma parimaid info- ja kommunikatsioonitehnoloogia lahendusi.

Samuti nimetasid MKM ja RIA novembri hea e-teenuse kuuks, millega kutsutakse kõiki inimesi üles märkama ja tunnustama igapäevaelu lihtsustavaid e-lahendusi. Nutikatest ning mugavatest e-lahendustest saab märku anda veebilehel www.e-konkurss.net. Kasutajate kiituse pälvinud e-lahendusi kutsutakse kandideerima ka Eesti parim e-teenus 2011 konkursile.

Parima e-teenuse konkurss korraldatakse Euroopa Liidu struktuurifondide programmi "Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine" raames ning Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastusel.

Veebikleebise kujundus:

Parima e-teenuse veebikleebis (.jpg, 67 KB)

Teema: Infoühiskonna teadlikkus

Lisatud 10.02.2012

Tagasi lehele "Uudised"