Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Digiretseptile otsitakse majutusteenuse pakkujat

Riigi Infosüsteemide Arenduskeskus kuulutas Sotsiaalministeeriumi volitusel välja mitme-etapilise hankemenetlusega riigihanke "Digiretsepti SAP platvormil majutuskeskkonna teenuse ostmine.“ Infosüsteemile otsitakse majutusteenuse pakkujat nelja-aastaseks perioodiks. Hanke oletatav maksumus on võrdne või ületab rahvusvahelist hanke piirmäära. Taotluste esitamise tähtaeg on 3. september.

Pakkujatelt nõutakse valmisolekult pakkuda tehnilist keskkonda kahes erinevas asukohas, ööpäevaringselt pakutavat teenuse eestikeelset kasutajatuge ning monitooringu ja rikete kõrvaldamise professionaalset meeskonda. Infosüsteemi majutamise juures peavad pakkujad arvestama ka infosüsteemi töökindlusele, turvalisusele ning kasutatavusele seatud kõrgete nõuetega. Infosüsteemis vahetatavate andmete maht ning kasutajaskond on suur – arstide poolt väljastatakse aasta jooksul hinnanguliselt 7 miljonit retsepti ning digitaalse retsepti suurimaks kasutajaskonnaks on kõik Eesti Vabariigi alalised elanikud, kes saavad enda retsepte vaadata. Digiretsept hakkab üle Eesti kehtima 1. jaanuarist 2009 – selle tulemusel saab võimalikuks digitaalse retsepti liikumine arsti, Haigekassa ja apteegi vahel. Samuti annab süsteem arstile automaatselt konkreetse patsiendi puhul kehtiva soodustuse ravimi ostul.

Korraldaja valib kvalifitseerunud taotlejate hulgast majanduslikku ja finantsseisundit ning tehnilist ja kutsealast pädevust arvesse võttes kolm taotlejat, kellele tehakse hanke dialoogi alustamise ettepanek. Taotlejad reastatakse pingeritta kolme kriteeriumi alusel - käive (osakaal 50 %); keerukuselt ja mahult samaväärsete projektide teostamise arv (osakaal 40%) ning tööjõu kvalifikatsioon (osakaal 10%).

„Digiretsept“ on Euroopa Liidu Struktuurifondide toel arendatav projekt, mille arendamiseks on eraldatud 3,7 miljonit krooni. Valmiva infosüsteemi majutamist finantseeritakse Sotsiaalministeeriumi eelarvest.

Loe lähemalt hanke kohta

Teema: RIA, Struktuuritoetused

Lisatud 24.07.2007

Tagasi lehele "Uudised"