Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

CIP ICT PSP programmi rahastamisvõimalusi tutvustavad infopäevad

CIP ICT PSP on Euroopa Liidu finantseeritava konkurentsivõime ja innovatsiooni programmi IKT alamprogramm, mille raames toetatakse 2010. aastal projekte 107 miljoni euro ulatuses.

Programmi infopäevad toimuvad 1. märtsil kell 13.00-17.00 Tallinnas, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis ja 3. märtsil kell 13.00-17.00 Tartus, Atlantise konverentsikeskuses.

Toetusi saab taotleda järgmistes valdkondades:
1. keskkonnasäästlikud lahendused sotsiaalmajutuses, veekasutuses ja ühistranspordis, liiklusturvalisus;
2. digitaalsed raamatukogud;
3. tervis ja kaasamine;
4. avatud innovatsioon tuleviku internetiteenuste jaoks tarkades linnades;
5. parendatud teenused kodanikele ja ettevõtetele;
6. mitmekeelne veeb.

Projektid on suunatud üksmeele saavutamisele konkreetsete IKT lahenduste ühtseks kasutuselevõtuks Euroopa Liidu riikides ning erinevate lahenduste üle-Euroopalisele rakendamisele.

Toetust saavad taotleda nii era- kui avaliku sektori asutused kuni 50% ulatuses otsestest kuludest. Taotluste esitamise tähtaeg on 1. juuni 2010.

Infopäevadel räägitakse CIP ICT PSP finantseeritavatest valdkondadest 2010. aastal, finantseeritavatest teemadest ning finantseerimise instrumentidest.

Infopäeva viivad läbi Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium koostöös CIP ICT PSP kontaktisikuga (NCP) Eestis Siim Läänelaidiga. Infopäevast osavõtt on tasuta. Vajalik on eelregistreerimine aadressil http://cip-ict-programm.blogspot.com.

Lisatud 10.02.2010

Tagasi lehele "Uudised"