Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Avatud taotlusvoorudest saab toetust 28 projekti

RIA kinnitas kahe avatud taotlusvooru edukad projektid. Seekord toetavad EL struktuurifondid teabe kättesaadavuse parandamist ja paberivaba asjaajamise loomist.

Teabe kättesaadavust parandamiseks anti roheline tee kuuele projektile, selleks eraldati kokku pea 30 miljonit krooni. Eesti Rahvusringhääling töötab välja audivisuaalse kultuuripärandi ja teabe digihoidla, mis on tulevikus avalik ning kuhu saab siseneda ID-kaardiga. Samuti teeb Eesti Rahva Muuseum veebis avalikuks fotoarhiivi ja vaibakogu, mis enne selle tarbeks digitaliseeritakse. Riigikantselei soovib arendada veebilehtesid, Maa-amet parandab aadressiandmete kättesaadavust. Siseministeerium soovib digitaalseks teha perekonnaseisuandmed.
Heaks kiidetud projektid (.pdf, 7 KB)

Dokumendihaldussüsteemide kaasajastamiseks kiideti heaks 22 projekti eeltaotlused 46,5 miljoni krooni eest. Selle taotlusvooru eesmärk on aidata asutustel üle minna paberivabale asjaajamisele. Toetust said taotleda riigiasutused, kohalikud omavalitsused ja nende liidud.
Projektide nimekiri (.pdf, 12 KB)

Eeltaotluse rahuldamise otsus tagab projekti elluviimiseks taotletud summa broneerimise. Toetuse taotlejal on nüüd kuus kuud aega hangete läbi viimiseks ja aasta projekti ellu viimiseks.

Teema: Struktuuritoetused

Lisatud 20.01.2009

Tagasi lehele "Uudised"