Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Avatud hankemenetlus SAN võrguseadme laiendusmoodulite ostmiseks

Riigi Infosüsteemide Arenduskeskus kuulutas välja avatud hankemenetluse "SAN võrguseadme laiendusmoodulite ostmiseks". Hanke viitenumber riigihangete registris on 107366.

Hankedokumendid nr 172 väljastatakse pärast taotluse saatmist hankemenetluse ajal toimiva e-posti aadressile 172@lists.ria.ee või Riigi Infosüsteemide Arenduskeskusesse (Rävala 5, V korrus) ise kohale tulles.

Taotluses peavad olema märgitud hankedokumentide väljastamist taotleva ettevõtte nimetus, täpne postiaadress koos postiindeksiga, kontaktisik ja tema kontaktandmed ning kinnitus, kas pakkuja on või ei ole nõus hankemenetluses edastatavate dokumentide elektroonilise kättetoimetamisega.

Pakkumuste esitamise tähtaeg on 04. august 2008 kell 11.00. Pakkumused tuleb esitada Riigi Infosüsteemide Arenduskeskusesse (Rävala 5, V korrus).

Pakkumuste avamine toimub 04. augustil 2008 kell 12.00 Riigi Infosüsteemide Arenduskeskuse nõupidamiste ruumis aadressil Rävala 5, V korrus, Tallinn.

SAN võrguseadme laiendusmoodulite ostmise HD küsimused-vastused

Avatud hankemenetluse "SAN võrguseadme laiendusmoodulite ostmine"  hankedokumendid (edaspidi HD) nr 172.

HD nr 172 kohta on saabunud alljärgnev küsimus:

1. Küsimus (saabunud 29.07.2008): HD punkt 6.1.3 (Pakutavate seadmete tootja kinnitus, et pakkuja poolt pakutavate seadmete riistvara ja süsteemitarkvara tooteliini on Eestis müüdud vähemalt 2 aastat ja tootja tagab tooteliinide arendamise ja toe jätkumise vähemalt kolmeks aastaks.) - on küsitud tootja kinnitust - kas siinkohal sobib ka Eesti distribuutori kinnitus?

Selgitus (avaldatud 30.07.2008): Kui tootja on sellekohased volitused Eesti distribuutorile andnud, siis sobib Eesti distribuutori kinnitus.

Lisatud 11.07.2008

Tagasi lehele "Riigihanked"