Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Riigiametnik, avalda arvamust m-teenuste kohta!

Lühikese ajaga on e-riigis toimunud tähendusrikkad muutused, mis lubab märkimisväärseid ettevõtmisi ka m-riigis. Mobiiltehnoloogia ja selle levik on teinud hüppelise kasvu ja leidnud koha igas eluvaldkonnas. Mobiiliomanikul on kohast ja ajast olenemata vajalik info alati taskus. Ka organisatsioonid ja valitsused saavad kaasata kodanikke ja integreerida ühiskonda mobiiliteenuste kaudu.

Käesolev küsimustik on avaliku sektori IKT- ja mobiiliteenuste kohta. Uuringu tulemusena näeme praktilist väärtust riigile, sest tulemused annavad ülevaate asutuste m-teenuste alaste vajaduste ja huvide kohta ning aitavad leida asutusi, kelle vajadus ja huvi m-teenuset vastu on kõige suurem. Uuringu tulemused avalikustatakse, kui uuring on läbi viidud ja andmed analüüsitud.

M-teenuste arendamiseks sai Mobi Solutions EASilt tootearenduseks toetuse. Ka Riigi Infosüsteemide Arenduskeskus on huvitatud m-teenuste arendamisest riigis. Seega otsustasime küsimustiku koos koostada, et sama asja mitte korduvalt küsida.

Antud küsimustikus on Teil võimalus kaasa rääkida tulevikuteenustes ja muuta mobiililahenduste kaudu riigitööd tõhusamaks. Ankeedis on 19 küsimust, nii valikvastustega kui vabateksti kujul. Esimesed 17 küsimust käivad mobiiliteenuste kohta, soovi korral saate lisada oma nime ja ametinimetuse. Teie andmed on meile olulised ja aitavad välja selgitada Teie asutuse personaalsed huvid m-teenuste osas. Loodame, et küsitlus pakub teile huvi!

Küsimustele vastamiseks klikkige siia.

Osavõtu eest ette tänades,
RIA ja Mobi Solutions

Teema: RIA

Lisatud 09.12.2009

Tagasi lehele "Uudised"